reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Tez mam pakiet PZU komfort. Korzystam z usług BORAMED w Warszawie i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Już dwie wizyty z USG transwaginalnym trzecia w piątek. Oczywiście w cenie pakietu. W pakiecie jest “ prowadzenie ciazy fizjologicznej” Wiec chyba wszystkie zalecane USG beda w pakiecie 🤷‍♀️.
A kazda kolejna wizyte musiałaś umawiac znow przez PZU? I lekarz chce robic usg/cytologie czy trzeba sie prosic?
 
reklama
Gratuluję wszystkim Dziewczynom dzisiejszych cudownych widoków i udanych wizyt ❤️❤️❤️
Ja za tydzień dopiero pierwsza wizyta :) Chciała mnie moja kochana położna wcisnąć już na 1wszego ale powiedziałam jak się miała sytuacja z późną owulacją i że wolę za tydzień jednak bo to będzie 6+3 i być może coś już konkretnego zobaczymy a tak to tylko domysły ;) za to wizyta na 8 rano na pierwszy ogień więc szybko będzie wiadomo co i jak :)
A co do przeczuc... Chłopiec. Ale wielkie pryszcze, apetyt na chleb z masłem, żółtym serem i pomidorem to typowo jak z córa miałam 😃 chociaż nie mam młodości więc tak jak z Synem 😁 i bądź tu mądry hehe. Także tylko przeczucie, no i działanie w samą owu
 
Do góry