reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry. Nie dam rady nadrobić. Córa przywlekła jakieś cholerstwo z przedszkola i od rana zdycham, tak mnie poskładało.
Bardzo się boję czy wszystko jest ok. Aż mnie paralizuje. Chciałabym iść na usg i to sprawdzić, a przecież wizytę miałam tydzień temu. Już mnie nie mdli na wszystko, węch jeszcze wyczulony ale nie jak na początku i przez to zaczęłam obawiać się jeszcze bardziej czy wszystko jest dobrze :(
 
reklama
Mi się wydaje, że z każdym tygodniem ze mną jest coraz gorzej.... na początku 6tyg były same mdłości, teraz (8+1) już doszły tak męczące wymioty, ze leżę z miską w łóżku i nie daję rady nic zjeść... dzisiejszy dzień wyjęty z życiorysu. Piersi już nie bolą i jakby zmalały, brzuch nie boli, za to głowa pęka... Nie mam już siły...
 
Do góry