reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Norma w moim labie jest od 11 (laboratoria mają swoje normy) więc nie wiem dlaczego lekarz twierdzi że 32 to niski poziom. Na internetach też są podane wartości i z tego co pamiętam też zaczynają się od 11.
Bo pewnie inne normy. Druga jest od 35 wiec 32 nie jest to wysoko.
 
reklama
Na pewno pomoże, chociaż w wynikach nie będzie go widać. Przynajmniej ma się poczucie, że ze swojej strony robi się wszystko, żeby wszystko szło jak najlepiej. Wcześniej tez brałam duphaston, ale lekarz właśnie zmienil mi lek. Mimo to wiem, że duphaston działał mimo niskiego wyniku i podejrzewam, ze gdyby nie on, to nie dotrwałabym do tego etapu. Także nic się nie martw 😇
Właśnie dziś mówiłam do mojej mamy, że mam dużo spokojniejsza głowę, bo biorę leki od początku i wiem, że zrobiłam wszystko, żeby sie udało. na pewno ten spokój wewnętrzny nie zaszkodzi :)
 
Dziewczyny tak bardzo mi przykro 😭 macie racje, ze dzisiaj słaby dzień. Co prawda nie planowaliście, ale i tak strata boli :( @dadzi ciesze się, ze się trzymasz i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, równowagi no i jeśli Bóg da, to zdrowego 4go maleństwa w odpowiednim czasie 🥰

Dzisiaj odebrałam wyniki, wszystko w normie, progesteron trochę niski... jak myślicie, 32 w 7 tygodniu jest ok? Lekarz mówi, ze jakby było 40 to byłoby OK. Biorę cyclogest dopochw. już tydzień (to jest naturalny progesteron wiec wpływa na wynik), 16.09 byl na poziomie 20 i tylko tyle wzrósł :( nie wiem czy mam się martwić, ostatnio mam znowu silne bóle brzucha :( jaki macie poziom i w jakim tygodniu? Wizyta w poniedziałek, to będzie długo weekend :(
Ostatnie badanie to 30 w 6 tygodniu, jest w normie wg przedziałów z laboratorium, biorę luteinę więc czuję się trochę bezpieczniej :)
 
reklama
Dziewczyny mam wynik..beta spadła..128,28, a było w środe 136,30.

Tak mi przykro 😞 trzymam kciuki za szybkorozwód, bo wiem, że to też ciężkie przeżycie i życzę, żeby w nowym związku wszystko się ułożyło jak najlepiej ❤️

Dziewczyny Mam pytanie zaczyna sie 8 tydzien I na papierze po wytarciu Mam delilatnie rozowy papier ..co Mam robić..Jestem Akurat w Holandii..

Ja bym szukała lekarza... Ale nie wiem jak do tego podchodzą w Holandii... Trzymam kciuki!

Ja mam w poniedziałek i nie chcę iść 😞 Mam złe przeczucia 😔

Też wczoraj miałam i jak zobaczyłam serduszko, to się popłakałam i tak z pół godziny płakałam... Trzymam kciuki, żeby było dobrze ❣️

Witajcie :-) jestem w 7 tygodniu ciąży. To moja trzecia. Szukam wsparcia bo od dzisiaj l4 :-)

Gratuluję i wspieram ❤️🤗

Przykro mi😔
Jak się sama oczyści to nawet w kolejnym cyklu można starać się o dziecko! Trzymam kciuki za Ciebie!


Dziewczyny takie życie, smutek jest ale wiecie, ta ciąża była nieplanowana więc strata boli dużo, dużo mniej. Boli, czuję taką nie sprawiedliwość ale nie jest źle. Najgorzej, że w zasadzie nie wiem co dalej. Lekarz wykonując usg zalecił poczekać do wizyty i mojej lekarki prowadzącej. Mam ją w środę. Z tego co czytałam w necie dostaje się proszki i czeka na... To chyba będzie trudny czas mimo wszystko. Bo najchętniej pojechałbym dziś na zabieg...
A wiecie, ze czytałam o przypadkach ze lekarz na jednej wizycie noe wykrył bicia serca zarodka, stwierdził obumarlą ciąże po czym w szpitalu przed zabiegiem nagle pojawilo się bicie serca. Szok.
Dzisiaj lekarz badał mnie z 20 minut, przez pochwe i brzuch. Zarodeczek wg pomiarów byl za mały ale też slabo widoczny. Lekarz był cudowny, wszystko mi pokazal i bardzo spokojnie wytłumaczył. Obejrzał zdjęcia z usg z przed tygodnia i stwierdził, że wtedy bylo dobrze więc w teraz po 9 dniach powinno byc rewelacyjnie. Serce powinno bic jak dzwon a zarodek powinien miec ok 1,5 cm.
Wiecie, coś rozwijało się nie tak. O ciąży dowiedziałam się późno a mój tryb życia się nie zmienił, zdążało wypić się kieliszek wina... Mam też małego miesniaka w macicy, tez moglo być to powodem. Nie wiadomo. Staram się nie rozpaczać. Mam 3 dzieci 😉

Ja miałam zabieg poprzednim razem... Dwa dni po wizycie, na której stwierdzono, że serce już nie boję, pojechałam do szpitala (wcześniej jeszcze zrobiłam betę dla potwierdzenia, że słabo przyrasta). Tam na miejscu jest jeszcze usg dla potwierdzenia. Dostałam tabletkę (ok 10.00) i o 1 w nocy miałam zabieg (wcześniej nie było anestezjologa), w słabej narkozie. Pobrali też próbkę do hist - patu.
Pamiętaj, że możesz prosić o zostawienie zarodka, w celu badań genetycznych i pochówku. Chcę p żebyś wiedziała, że masz taką możliwość.
Trzymaj się...

Cześć dziewczyny. Chciałam się z Wami przywitać. Forum czytam od początku, ale jeszcze nie zebrałam się do napisania. To moja druga ciąża. Mam już 4 latke w domu 😊 z aplikacji pokazuje 6t4d. U lekarza jeszcze nie byłam, ciąża prowadzona w Szwecji, a tutaj mają inne podejście do tego. Pierwsza wizyta dopiero 12.10 i to wcale nie usg tylko bardziej taka rozmowa zapoznawcza z położną co będzie prowadziła ciążę.

Gratuluję ❤️ ps Ja bym tyle nie wytrzymała 😉

Dziewczyny tak bardzo mi przykro 😭 macie racje, ze dzisiaj słaby dzień. Co prawda nie planowaliście, ale i tak strata boli :( @dadzi ciesze się, ze się trzymasz i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, równowagi no i jeśli Bóg da, to zdrowego 4go maleństwa w odpowiednim czasie 🥰

Dzisiaj odebrałam wyniki, wszystko w normie, progesteron trochę niski... jak myślicie, 32 w 7 tygodniu jest ok? Lekarz mówi, ze jakby było 40 to byłoby OK. Biorę cyclogest dopochw. już tydzień (to jest naturalny progesteron wiec wpływa na wynik), 16.09 byl na poziomie 20 i tylko tyle wzrósł :( nie wiem czy mam się martwić, ostatnio mam znowu silne bóle brzucha :( jaki macie poziom i w jakim tygodniu? Wizyta w poniedziałek, to będzie długo weekend :(

Ja nie wiem jaki mam, bo nie robiłam. Nie duphaston i luteinę, ale chyba sobie przy najbliższym badaniu też zrobię...
 
Do góry