reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
My wyprawkę też będziemy robić z 2 miesiące przed porodem. Ciuchów trochę będę mieć bo w rodzinie dużo dzieci, a po swoich tez mam.co nieco 😊
My właśnie rozglądamy się za większym samochodem bo jednak.to już 3 dzieci będzie, a w nasz podkładka między foteliki nie wejdzie, a ja nie chce by moja.najstarsza siedziała z przodu, nigdy żadne u mnie nie jeździło. No i jeszcze szykujemy się do malowania żebym odswiezyc dom bo pozniej z brzuchem bedzue ciężko.
Ja nauczona doświadczeniem zrobię wyprawkę szybciej. Niestety urodziłam dwa miesiące przed terminem i nie miałam nic gotowe bardzo się martwiłam. Łóżeczko kupowałam jak mały był w szpitalu. Całe wyposażenie też A ciuchy mama mi prała i pasowała. Teraz będę miała gotowe o wiele wcześniej.
Dziękuję 😘
Wiesz to akurat mówią ludzie co mają dzieci już w wieku 22-25 lat ☺ Nie przejmuję się tym aczkolwiek jestem po małym wypadku i mam problemy z kręgosłupem więc czuję się teraz jak babcia na emeryturze 😀
Twoja babcia pewnie nie wie o ciąży, że tak zareagowała?
Nie wie o ciąży Ale my już mamy jednego syna. Ona ma taki charakter, ciezko to wyjasnic ale jest strasznie egoistyczna.
ja idę 7.10 wiec przetrzecie szlaki a później ja. Będę czekać na relacje. Powiedzcie mi lepiej jak wytrwać ten czas do wizyty 🤔
Ja nie myślę wogóle o wizycie. W sumie nie mam na to czasu. Cały czas coś innego jest do robienia :)
 
Ja nauczona doświadczeniem zrobię wyprawkę szybciej. Niestety urodziłam dwa miesiące przed terminem i nie miałam nic gotowe bardzo się martwiłam. Łóżeczko kupowałam jak mały był w szpitalu. Całe wyposażenie też A ciuchy mama mi prała i pasowała. Teraz będę miała gotowe o wiele wcześniej.

Nie wie o ciąży Ale my już mamy jednego syna. Ona ma taki charakter, ciezko to wyjasnic ale jest strasznie egoistyczna.

Ja nie myślę wogóle o wizycie. W sumie nie mam na to czasu. Cały czas coś innego jest do robienia :)

Taka trochę toksyczna babcia rozumiem. Moja też dawniej taka była teraz jej przeszło (menopauzę długo i ciężko przechodziła).
 
A ja juz muszę się z moimi jeansami pożegnać... dzisiaj założyłam jak do przedszkola zawozilam córki to tak mnie brzuch rozbolal że masakra. Dziś 8t i 5d a mi już brzuch urósł 😱 to chyba dlatego że to już 3...
To faktycznie szybciutko🙈 nie moge sobie wyobrazić tego rosnącego brzucha🤠🙈❤❤ zwłaszcza że zawsze byl plaski😆
 
reklama
Tak Z innej beczki... byłam z 2 tyg temu na zakupach i w pepco Pani w ciąży zapytała eksedientki czy może poza kolejką bo nawet była tabliczka że kobuety w ciazy bez kolejki, a jakas ok 30 lat kobieta z bulwersem "jakim prawem" to dziewczyna pokazuje okazaly brzuch i tabliczke a babsko za przeproszeniem mowi "kto to widzial, mnie tam nikt w kolence nie przepuszczal i zylam " no az mnie zatrzeslo!
 
Do góry