reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja te teksty też słyszałam ale nie od naszych rodziców ale szwagry/szwagierki/bratowe. Było jeszcze, że będę starą mamą babcią i do wózka jak babcia będę zaglądać, a na spacery o lasce będę chodzić. Nawet przedwczoraj i jakieś 2 tyg temu pytali kiedy, bo stara baba jestem bla bla blaaa... Ja wiem, że skończyłam w tym roku 29 lat ale nie miałam potrzeby mieć dzieci wcześniej ☺
No bez przesady :) 29 lat to jesteś młodziutka jak byś była przed 50 to by może mogli tak mówić. Albo najlepiej niech takie gadanie sobie wcisną gdzie mogą :)
Ja wczoraj powiedziałam mojej babci o ślubie wyobraźcie sobie że pozalowalam że ją zapraszam. Ja wiem że ona od zawsze ma swoje widzi mi się. Ale powiedzieć mi "Ty się jeszcze zastanów możesz to odkręcić " to już przesada. Jestem ze swoim 7 lat i jestesmy mega szczesliwi ze ślubem czy bez niego to tylko formalność dla nas.
Hej! Witam się z Wami! Ostatnia miesiączka 18.08, cień cienia dwa tygodnie temu 😃
Na wizytę idę 5.10 😃 Mam synka z października 2017 roku, w maju odstawiłam go od piersi 😇
Witamy :) mamy ten sam termin wizyty :)
 
reklama
Ja nic nie kupuję oprócz kosmetyków dla mnie, żeby zapobiec rozstępom :D na ubranka mam czas, tak samo jak i na wózki, łóżeczka itp. Jedyne co, to teraz zbieramy pieniądze na nowy samochód, bo aktualny ledwo jeździ i mech już w środku rośnie :o a
Jak już kupimy, to zbieramy na wyprawkę i te wszystkie rzeczy. Jak się dowiedziałam, ile kosztuje wózek to aż mnie z nóg ścięło
 
Co do wyprawki to ja też mam w sumie wszystko po synku, więc pewnie za dużo nie będę dokupować (no chyba, że dziewczynka, ale coś czuję, że będzie znowu chłopiec :D ). Tylko nie wiem co z wózkiem, niby mam 2 wózki zarówno 3w1 jak i oddzielną spacerówkę, ale nie wiem czy przy tak małej różnicy wieku to nie będę musiała kupić jakiegoś wózka podwójnego, bo jak tu iść z dwójką dzieciaków na spacer. Hm...no i w sumie łóżeczko też będę musiała pewnie kupić drugie, bo synek nie zdąży z niego wyrosnąć do maja. A reszta takich podstawowych rzeczy to jest.
 
Ja zacznę kupować pewnie w grudniu. A cokolwiek kupię jak przejdzie mi ten paskudny stan;( nie mam na nic siły i mdlosci straszne paskudnie się czuje:( tak bardzo chciałam tej ciazy a teraz nachodzą mnie różne myśli;(
 
My generalnie mamy wszystko prócz gondoli , no chyba ze będzie dziewczynka to będzie trzeba troszkę ciuszków kupić ;) Gondole kupuje na bank używkę bo to tylko na 5-6 miesięcy 🤷🏻‍♀️
 
Ja nic nie kupuję oprócz kosmetyków dla mnie, żeby zapobiec rozstępom :D na ubranka mam czas, tak samo jak i na wózki, łóżeczka itp. Jedyne co, to teraz zbieramy pieniądze na nowy samochód, bo aktualny ledwo jeździ i mech już w środku rośnie :o a
Jak już kupimy, to zbieramy na wyprawkę i te wszystkie rzeczy. Jak się dowiedziałam, ile kosztuje wózek to aż mnie z nóg ścięło
My wyprawkę też będziemy robić z 2 miesiące przed porodem. Ciuchów trochę będę mieć bo w rodzinie dużo dzieci, a po swoich tez mam.co nieco 😊
My właśnie rozglądamy się za większym samochodem bo jednak.to już 3 dzieci będzie, a w nasz podkładka między foteliki nie wejdzie, a ja nie chce by moja.najstarsza siedziała z przodu, nigdy żadne u mnie nie jeździło. No i jeszcze szykujemy się do malowania żebym odswiezyc dom bo pozniej z brzuchem bedzue ciężko.
 
No bez przesady :) 29 lat to jesteś młodziutka jak byś była przed 50 to by może mogli tak mówić. Albo najlepiej niech takie gadanie sobie wcisną gdzie mogą :)
Ja wczoraj powiedziałam mojej babci o ślubie wyobraźcie sobie że pozalowalam że ją zapraszam. Ja wiem że ona od zawsze ma swoje widzi mi się. Ale powiedzieć mi "Ty się jeszcze zastanów możesz to odkręcić " to już przesada. Jestem ze swoim 7 lat i jestesmy mega szczesliwi ze ślubem czy bez niego to tylko formalność dla nas.

Witamy :) mamy ten sam termin wizyty :)

Dziękuję 😘
Wiesz to akurat mówią ludzie co mają dzieci już w wieku 22-25 lat ☺️ Nie przejmuję się tym aczkolwiek jestem po małym wypadku i mam problemy z kręgosłupem więc czuję się teraz jak babcia na emeryturze 😀
Twoja babcia pewnie nie wie o ciąży, że tak zareagowała?
 
No bez przesady :) 29 lat to jesteś młodziutka jak byś była przed 50 to by może mogli tak mówić. Albo najlepiej niech takie gadanie sobie wcisną gdzie mogą :)
Ja wczoraj powiedziałam mojej babci o ślubie wyobraźcie sobie że pozalowalam że ją zapraszam. Ja wiem że ona od zawsze ma swoje widzi mi się. Ale powiedzieć mi "Ty się jeszcze zastanów możesz to odkręcić " to już przesada. Jestem ze swoim 7 lat i jestesmy mega szczesliwi ze ślubem czy bez niego to tylko formalność dla nas.

Witamy :) mamy ten sam termin wizyty :)
ja idę 7.10 wiec przetrzecie szlaki a później ja. Będę czekać na relacje. Powiedzcie mi lepiej jak wytrwać ten czas do wizyty 🤔
 
Ja o żadnej wyprawce nie myślę, może dopiero w połowie ciąży jak będzie wszystko ok. Narazie będę czekać na kolejne usg. Jedyne co mnie martwi to to że muszę chodzić do pracy a pracuje z dziećmi a to duże ryzyko. Ale nie wiem z drugiej strony czy za te 2 tyg będzie wszystko ok.. 😔
 
reklama
Do góry