reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Słodziak:)
Mój syn ma 4 lata Ale wszystko po nim co było ładne i nie sprane popralam poprasowalam i pochowałam w kartoniki. Także mam wszystko oczywiście na chłopca :) wózek mam spacerowy bo poprzedni sprzedalam Ale kupiłam joie A do niego można dokupić gondole i adaptery. Łóżeczko mam materacyk kołderki . Zostanie mi tylko fotelik wanienka i kosmetyki i higiena :)
Ja mialam joie spacerówkę i sprzedalam, szkoda bo można by dokupic właśnie samą gondole. Jednak teraz przyglądam się wózkom biegowym 😉 są mega drogie ale trudno, ja wracam do biegania po połogu i będę śmigać z bejbim. (taki jest plan)
 
Ja nie mam nic. Wszytsko po Mai sprzedalam i oddałam. Wozek, łóżeczko, Wszytsko. Będę zbierać od nowa ale to akurat najfajniejsze w ciąży. Z wózków mam na oku biegowy Thule glide 2 a ze zwykłych bugaboo calemeleon 3. Raczej kupię używane bo koszt nowego jest kosmiczny. Dla mnie wózek musi być idealny w teren, ja jestem leśny człowiek i codziennie przemierzam kilometry w lesie. Mam to szczęście, ze las mam pod domem. Mogła bym tam w środku lasu zamieszkać 😂
 
To ci zamartwię, ale mięśniaki w pierwszym trymestrze bardzo szybko rosną. Ważna też jest lokalizacja, bo jedne sprawiają problemy inne mniejszym stopniu. Sama mam ten sam problem, ale moje rosną sobie "na zewnątrz" i póki co jest ok.

Moja znajoma miała mięśniaka i jej się z czasem wchłonął sam przez ciążę☺️
 
Ja nie mam nic. Wszytsko po Mai sprzedalam i oddałam. Wozek, łóżeczko, Wszytsko. Będę zbierać od nowa ale to akurat najfajniejsze w ciąży. Z wózków mam na oku biegowy Thule glide 2 a ze zwykłych bugaboo calemeleon 3. Raczej kupię używane bo koszt nowego jest kosmiczny. Dla mnie wózek musi być idealny w teren, ja jestem leśny człowiek i codziennie przemierzam kilometry w lesie. Mam to szczęście, ze las mam pod domem. Mogła bym tam w środku lasu zamieszkać 😂
Ja też myślałam o używanym ale mój stwierdzil że kupimy nowy bo troje dzieciaczków mamy na nim wychować 😅
 
Masz już dzieci? Mięśniak pewnie się zrobił po porodzie. Jak poszłam na pierwsza wizytę właśnie w 5t4d miałam pęcherzyk ciążowy z żółtkowym odpowiadający wielkością w tym czasie i następną wizytę miałam za 2tyg w 7t5d i pojawił się zarodek z serduszkiem. Ja miałam owulacje równo w połowie cyklu dlatego u mnie ciaza nie będzie młodsza ale to często się zdarza . Musisz być cierpliwa , póki nic złego się nie dzieje będzie dobrze.
Mam dwójkę dzieci. No nic zobaczymy ale byłam pewna że wiem dokładnie kiedy zaszłam a gin mówi że nie możliwe bo usg pokazuje młodsza ciążę.. Pokazywał mi sam pecherzyk, nic o ciałku żółtym nie mówił 😐
 
reklama
Do góry