reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

Witam wszystkie nowe mamy :)

ja mam dzisiaj wizytę wieczorem ale w luxmedzie więc pewnie dostanę skierowanie na usg i pójdę jutro lub innego dnia. Dzisiaj 6t4d. Powinno być oś widać :)

Okropnie mi jest nie dobrze...też tak macie? cały dzień mnie mdli
 
reklama
Wyszłam od lekarza z uśmiechem na ustach jest pęcherzyk i ciałko żółte! Wierzę, że w tej ciąży będzie wszystko dobrze ;) Teraz 3 tygodnie zwolnienia do kolejnej wizyty.

Też do południa ledwo żyłam przez miłości, ale dzisiaj uratowała mnie parzona mięta. Może którejś z Was też pomoże?
 

Załączniki

  • received_660940261342474.jpeg
    received_660940261342474.jpeg
    49,3 KB · Wyświetleń: 96
Wielkopolanka gratulacje! Który to tc? :)


Jak to jest z mięta? Czytałam gdzieś ostatnio, że nie jest wskazane picie mięty a ja uwielbiam herbatki miętowe i wszelakie ziołowe [emoji57] wiem, że melise można a reszta?
 
Tylko zastanawiam się nad tą receptą z DUPHASTONEM 10mg. Kazał "profilaktycznie " ze względu na mój wiek i ryzyko bla bla...tylko zastanawiam się czy jeśli jest na tym etapie ok, nie ma dolegliwości typu plamienie itp. czy taka profilaktyka to nie lekkie przegięcie? To przecież hormon !!! Jak to jest u Was dziewczyny?


Ja bym to skonsultowała ze specjalistą czyli drugim ginekologiem.
 
Wielkopolanka gratulacje! Który to tc? :)


Jak to jest z mięta? Czytałam gdzieś ostatnio, że nie jest wskazane picie mięty a ja uwielbiam herbatki miętowe i wszelakie ziołowe [emoji57] wiem, że melise można a reszta?
To 5t4d.

Dzisiaj rozmawiałam z lekarzem i powiedział mi, że miętę spokojnie mogę pić. Byleby jak ze wszystkim nie przesadzać. Także do południa piłam jeden kubek.

Mi na mdłości pomagają jeszcze borówki. Nie wiem dlaczego, ale działa...
 
Wyszłam od lekarza z uśmiechem na ustach jest pęcherzyk i ciałko żółte! Wierzę, że w tej ciąży będzie wszystko dobrze ;) Teraz 3 tygodnie zwolnienia do kolejnej wizyty.

Też do południa ledwo żyłam przez miłości, ale dzisiaj uratowała mnie parzona mięta. Może którejś z Was też pomoże?

Piękne foto!
ja to mięty nie dam rady ,kojarzy mi się z niestrawnościami z dzieciństwa :p ale borówki mogę jeść na kilogramy
 
Wyszłam od lekarza z uśmiechem na ustach jest pęcherzyk i ciałko żółte! Wierzę, że w tej ciąży będzie wszystko dobrze ;) Teraz 3 tygodnie zwolnienia do kolejnej wizyty.

Też do południa ledwo żyłam przez miłości, ale dzisiaj uratowała mnie parzona mięta. Może którejś z Was też pomoże?
Super. A który to tydzień?
 
reklama
jeszcze nie-za wcześnie ...W 5.-6. tygodniu we wnętrzu pęcherzyka pojawia się pęcherzyk żółtkowy, który odżywia zarodek, zanim wykształci się łożysko.
w 6. tygodniu ciąży zarodek może jeszcze nie być widoczny w trakcie badania USG ze względu na zbyt małe rozmiary. Echo zarodka można najczęściej uwidocznić po 6. tygodniu trwania ciąży, a około 7. tygodnia - czynność serca płodu.
no a ja bylam w 5+4 i lekarka mowi, no w sumie juz moglby byc widoczny ale nie musi itp i tak niedok9nca byla zadowolona.. ale widze ze prawie u kazdej jest tak, ze nie bylo widac. Ona mowila ze juz widzi ten zloltkowy
 
Do góry