reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

Hej.. Jestem tutaj nowa. Wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie krechy :) to moja druga ciąża.. Jestem mamą 5letniego chłopca. Troszkę się boję jak to będzie a jednocześnie nie mogę doczekać wizyty u gin która będzie dopiero 24.09, nie wiem jak zniose to czekanie[emoji2955] jeszcze nikt nic nie wie, mój tz też nie [emoji2962] chce mu zrobić niespodziankę jak już będę miała pewność [emoji16] zastanawiam się tylko czy może nie udać się szybciej na wizytę czy nie ma na razie sensu? Wg kalkulatora jest to 4 tydz i 3 dni. Co myślicie? Pozdrawiam i gratuluję wszystkim oczekującym majowym mamusiom! [emoji3531]

Hej :) ja też się tak dowiedziałam mniej więcej i planowałam iść w 7-8 tyg ale chyba już nie wytrzymam i pójdę wcześniej ( teraz 6t2d).
ja jestem mama 6 latka :)

Robiłaś bete?
 
reklama
Hej :) ja też się tak dowiedziałam mniej więcej i planowałam iść w 7-8 tyg ale chyba już nie wytrzymam i pójdę wcześniej ( teraz 6t2d).
ja jestem mama 6 latka :)

Robiłaś bete?
Nie robiłam bety :) wykonałam test wczoraj o godz. 20 [emoji23] miesiączka spóźniala mi się 5 dni więc pomyślałam, że sprawdzę :) nie nastawialam się na ciążę ale cieszę się :) gratulacje dla Ciebie :)
 
Witam i ja,
dziękuje za zaproszenie do grupy (nie umiałam Was znaleźć o któraś mnie tu zaprosiła - zdarzyłam założyć nowy wątek :oo2:)
Mam 33 lata i 2 dzieci, wiec to moja 3 ciąża.
Dwie II pojawiły się dopiero 2 dni pp spodziewanej @ (ost @ 27.07)
W środę tj. 4.09 poszłam na NFZ do gina sprawdzić czy wszystko okey i widać było tylko pęcherzyk.
Na dzień dzisiejszy mam 6+1, w poniedziałek 9.09 mam wizytę prywatna tam gdzie prowadziłam swoją 2 ciąże. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze!
Na chwile obecna męczą mnie mdłości i senność.
Gratuluje wszystkim przyszłym Mamuśkom - rośnijcie w siłę!
Mamusi ciąży bliźniaczej gratuluje podwójnie! Zawsze chciałam pierwsze bliźniaki - mam parke ale z roznica wieku 5 lat :p
o widzisz u mnie to samo, 27.07 mialam ostatnia miesiaczke i tez bylam 4.09 i byl tylko pecherzyk. Lekarka mowi, ze moze sie jeszcze pojawic zarodek, ale ja sie troche zmartwilam. Iku dniowe masz cykle? ja mam dzis 6+1
 
o widzisz u mnie to samo, 27.07 mialam ostatnia miesiaczke i tez bylam 4.09 i byl tylko pecherzyk. Lekarka mowi, ze moze sie jeszcze pojawic zarodek, ale ja sie troche zmartwilam. Iku dniowe masz cykle? ja mam dzis 6+1
Ja mam zazwyczaj 30 dni - tam mi się uregulowało po braniu tabletek anty.
 
ale t9 dziwne, bo ja sobie ustawilam w kalendarzyku ostatni termin miesiaczki i cykle 28 dni i wychodzilo w srode 5+5, a Ty hakbys wpisala 30 dni to powinnas miec inny
Wg obliczeń kalendarzyka (ostatnia @ i długość cyklu) dziś wyglada to tak: 45D8C8EF-7574-4F88-AB22-43148B8C082E.jpeg

Wcześniejszy wiek został wyliczony przez lekarza - także najpewniej będzie w poniedziałek. Mam nadzieje ze wszystko będzie okey!
 
reklama
Do góry