reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Hej. U mnie aplikacja pokazuje 4t 3d. Po jakim czasie iść do gina? Wczoraj się wystraszylam bo miałam silne uklucie jajnika i brązowe plamienia ale dziś od rana już nic nie plamie. Wzięłam duphaston, Powtórzyłam test i wyszedł ciemniejszy niż poprzedni. Pozdrawiam
 
Hej. U mnie aplikacja pokazuje 4t 3d. Po jakim czasie iść do gina? Wczoraj się wystraszylam bo miałam silne uklucie jajnika i brązowe plamienia ale dziś od rana już nic nie plamie. Wzięłam duphaston, Powtórzyłam test i wyszedł ciemniejszy niż poprzedni. Pozdrawiam
Pierwsza wizytę miałam 5t4d był już pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte
 
Hej. U mnie aplikacja pokazuje 4t 3d. Po jakim czasie iść do gina? Wczoraj się wystraszylam bo miałam silne uklucie jajnika i brązowe plamienia ale dziś od rana już nic nie plamie. Wzięłam duphaston, Powtórzyłam test i wyszedł ciemniejszy niż poprzedni. Pozdrawiam
Być może to było zagnieżdżenie zarodka. A do lekarza moim zdaniem najwcześniej po 6 tygodniu :)
 
Mdłości, mdłości, mdłości - help! Macie jakieś sprawdzone rady?

Świeży imbir w platerkach zalej gorąca wodą i niech chwilkę naciągnie smakiem, możesz trochę rozgnieść, do tego wyciśnięta cytryna i odrobine dobrego miodku. I pij letnie. Ja cały dzień chodzę z termosem i sączę. Tylko musi być bardziej imbirowo cytrynowe i tylko trochę słodkie :) mąż barman ratuje życie w takich momentach.
A i świeża zaparzona mięta tez dobrze na mnie działa, ale tez wszystko w temu pokojowej :) może coś Ci pomoze!
 
Ja dzisiaj kupię test, i jutro zrobię
Powodzenia! Trzymam kciuki za II kreski :)
W pierwszej ciąży podgryzał migdały i ratowałam się landrynkami
Rano warto coś mieć do jedzenia przy łóżku zanim wstaniesz.
Dzięki, właśnie rano czuje się lepiej niż popołudniu, mogę nawet wypić kawę. Najgorzej jest jak coś zjem :/
Hej. U mnie aplikacja pokazuje 4t 3d. Po jakim czasie iść do gina? Wczoraj się wystraszylam bo miałam silne uklucie jajnika i brązowe plamienia ale dziś od rana już nic nie plamie. Wzięłam duphaston, Powtórzyłam test i wyszedł ciemniejszy niż poprzedni. Pozdrawiam
Musisz teraz bardzo na siebie uważać. Ja zrezygnowałam z pracy właśnie ze względu na 3 zmiany - nie wyobrażam sobie pracować teraz nocek - zasnęłabym stojąc. A co do pierwszej wizyty to byłam w środę - 5+4 t.c i serduszka jeszcze nie było widać - jutro jade prywatnie, lepszy sprzęt i kompetentny lekarz, ciąża 6+1, mam nadzieje ze już będzie wszystko okey i na miejscu :)

Świeży imbir w platerkach zalej gorąca wodą i niech chwilkę naciągnie smakiem, możesz trochę rozgnieść, do tego wyciśnięta cytryna i odrobine dobrego miodku. I pij letnie. Ja cały dzień chodzę z termosem i sączę. Tylko musi być bardziej imbirowo cytrynowe i tylko trochę słodkie :) mąż barman ratuje życie w takich momentach.
A i świeża zaparzona mięta tez dobrze na mnie działa, ale tez wszystko w temu pokojowej :) może coś Ci pomoze!
Dziękuje, na sama myśl mam dreszcze, nie przepadam za imbirem ani za mięta ale chyba wyjścia nie mam, jakoś trzeba się ratować :p
 
Hej. U mnie aplikacja pokazuje 4t 3d. Po jakim czasie iść do gina? Wczoraj się wystraszylam bo miałam silne uklucie jajnika i brązowe plamienia ale dziś od rana już nic nie plamie. Wzięłam duphaston, Powtórzyłam test i wyszedł ciemniejszy niż poprzedni. Pozdrawiam
ja na Twoim miejscu poszla bym po 6 tyg. Ja bylam w 5+4 i byl pecherzyk i cialko zolte a nie bylo zarodka i juz nerwy niepotrzebne
 
reklama
@OdNowa byłam w 6t1d i był 2mm zarodek, lekarz mówił, ze widzi maleńkie, pulsujące serduszko, ale ja nie widziałam... Teraz idę w czwartek 7t4d i mam nadzieję, ze serduszko będzie już wyraźne [emoji3590] a sprzęt lekarz ma dobry
 
Do góry