reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Test właśnie kupiłam w Rossmannie. Ten najczulszy i jutro rano go wykorzystam. Trzymajcie kciuki za moje testowanie. ;)8-)
Trzymam kciuki.

Ja myśle ze na dniach dostanę okres.
Były kreski, teraz coraz cieńsze. Brzuch boli.
Modlę się żeby to nie była pozamaciczna jak dwa lata temu.
 
Witajcie dziewczyna na wstępie opowiem krótko o mojej historii w lutym poroniłam naturalnie puste jajo płodowe.. u już od marca zaczęliśmy się starać.. w czerwcu postanowiłam porobić sobie badania i między innymi AMH i się załamałam mam 26 lat i moja rezerwa jajnikowa wynosi 0,66 .. już myślałam że jedyny mój ratunek to in vitro.. udałam się do kliniki Gameta tam trafiłam na super lekarza w pierwszej kolejności kazał zrobić badanie nasienia (wyszło super) A mi kazał zrobić HSG badanie drożności jajowodow na które udałam się 09 sierpnia. Badanie wyszło pozytywnie oba jajowody dozne. Lekarz również powiedział że w prawym jajnika widzi piękny pecherzyk o wymiarach 16mm i kazał się starać od razu.. 10 dpo zaczęły mnie pobolewać jajniki i bol brzucha jak na okres nawet przez chwilę nie pomyślałam że mogło się uda w załączniku mój test [emoji4] według kalendarzyka okres spóźnia się 3 dni.. boję się pierwszego usg [emoji21]
20190826_211202.jpeg
 
Witajcie dziewczyna na wstępie opowiem krótko o mojej historii w lutym poroniłam naturalnie puste jajo płodowe.. u już od marca zaczęliśmy się starać.. w czerwcu postanowiłam porobić sobie badania i między innymi AMH i się załamałam mam 26 lat i moja rezerwa jajnikowa wynosi 0,66 .. już myślałam że jedyny mój ratunek to in vitro.. udałam się do kliniki Gameta tam trafiłam na super lekarza w pierwszej kolejności kazał zrobić badanie nasienia (wyszło super) A mi kazał zrobić HSG badanie drożności jajowodow na które udałam się 09 sierpnia. Badanie wyszło pozytywnie oba jajowody dozne. Lekarz również powiedział że w prawym jajnika widzi piękny pecherzyk o wymiarach 16mm i kazał się starać od razu.. 10 dpo zaczęły mnie pobolewać jajniki i bol brzucha jak na okres nawet przez chwilę nie pomyślałam że mogło się uda w załączniku mój test [emoji4] według kalendarzyka okres spóźnia się 3 dni.. boję się pierwszego usg [emoji21]Zobacz załącznik 1014772

Super! Gratulacje. Dzwoniłaś do lekarza?
 
Witajcie dziewczyna na wstępie opowiem krótko o mojej historii w lutym poroniłam naturalnie puste jajo płodowe.. u już od marca zaczęliśmy się starać.. w czerwcu postanowiłam porobić sobie badania i między innymi AMH i się załamałam mam 26 lat i moja rezerwa jajnikowa wynosi 0,66 .. już myślałam że jedyny mój ratunek to in vitro.. udałam się do kliniki Gameta tam trafiłam na super lekarza w pierwszej kolejności kazał zrobić badanie nasienia (wyszło super) A mi kazał zrobić HSG badanie drożności jajowodow na które udałam się 09 sierpnia. Badanie wyszło pozytywnie oba jajowody dozne. Lekarz również powiedział że w prawym jajnika widzi piękny pecherzyk o wymiarach 16mm i kazał się starać od razu.. 10 dpo zaczęły mnie pobolewać jajniki i bol brzucha jak na okres nawet przez chwilę nie pomyślałam że mogło się uda w załączniku mój test [emoji4] według kalendarzyka okres spóźnia się 3 dni.. boję się pierwszego usg [emoji21]Zobacz załącznik 1014772
sluchaj to, ze mialas puste jajo nie oznacza, ze teraz tez tak bedzie. Ja mam dwojke dzieci a bylam w 3 ciazach, bo jedna obumarla. Tak sie zdarza, nie zawsze jest tak, jak bysmy tego chcieli niestety. 3mam kciuki, zeby bylo wszystko ok!

a ja jutro ide z rana na bete, wynik pojutrze. Mam caly czas bardzo lekkie brudzenie takie kawa z mlekiem i czuje krzyz i brzuch, taka dziwna ta moja ciaza...
 
reklama
Wow jeden dzień spędziłam w pracy a już takie zmiany!
Trzymam kciuki za wszystkie z was, oby było nas jak najwiecej [emoji173]️ ja póki co jestem jak tykająca bomba, napady złości co 5 minut [emoji23]
 
Do góry