reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2020

Hej Dziewczyny.
W czwartek robiłam test- kreska dość wyraźna. Prawie taka sama jak kontrolna.
Wczoraj robiłam dwa paskowe - na jednym prawie w ogóle nie widać, na drugim cień cienia.
Dzisiaj kolejny test - kreska słaba ale dość widoczna.
Testy różnych firm. Może dlatego?! Jestem po ciąży ektopowej wiec mam obawy. Wtedy tez bolał jajowod (ja myślałam ze jajnik). Teraz czuje cały czas jajnik albo jajowod. Nie wiem. Jutro zrobię test bo mam taki sam w domu który użyłam w czwartek.
A w którym dniu cyklu jesteś?
 
reklama
Ja chyba jutro zrobię test,co ma być to i tak będzie ( jutro będę miała 28dc i 2 dni przed l spodziewana @to powinno już coś wyjsc)

Jeśli chodzi o objawy to poza meczacymi mnie od paru dni wzdeciami nic innego się nie pojawia nowego:-)
 
Gratuluje wszystkich dwóch kreseczek :)

Co do plamienia to ja miałam dokładnie tak samo! Miałam tak ze kilka dni po spodziewanej @ miałam plamienie dokładnie tak jak opisujesz- i w pierwszej i w drugiej ciąży! Za każdym razem byłam pewna ze to już koniec ... a okazał się ze nic. I trwało to pierwszy raz jeden dzień a drugi raz dwa może trzy dni :) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! :)
 
Przy Waszych staraniach stosowała któraś z Was testy owu? Bo kupiłam takie testy elektroniczne clearblue i trochę nie wiem czy im wierzyć, według apki flo owu była dwa dni temu a według innej wczoraj. Przytulanki były trzy dni temu i wczoraj dla pewności ;p ale testy owu ciagle negatywne ... czyli rzekomo owu nawet dzisiaj nie ma i nawet jutro nie będzie ... i nie wiem czy patrzeć na to z przymróżeniem oka czy może mam jakiś cykl bezowulacyjny? Tak bardzo mi marzy mieć trzecie dzieciątko właśnie w maju ;p
 
Cześć. Śniło mi się dzisiaj, że robiłam test i wyszedł pozytywny... Na prawdziwy muszę jeszcze trochę zaczekać, bo dopiero co miałam owulację.
Obiecałam sobie ostatnio, że przestanę się nakręcać i chyba wyszło, bo jestem tylko coraz bardziej zrezygnowana, poddaje się. A może tak tylko sobie gadam, bo ten miesiąc jest wyjątkowo stresujący z różnych względów i już generalnie mam wszystkiego dość.
 
Dokładnie tak! My wczoraj byliśmy na weselu to tez przespałam prawie cała imprezę [emoji23] najpierw od 22 do północy, wstałam na tort a potem do spania znowu ‍♀ tez zamierzam pracować jak najdłużej bo nudzę się w domu przeokropnie ale nie wiem jak to będzie, co powie lekarz i jak się będę czuła. Pierwszy bobas wiec mnóstwo niewiadomych jak dla mnie [emoji87] zwłaszcza ze jeszcze jestem młoda (21l) wśród znajomych i rodziny zero dzieciaczków wiec dopiero przecieramy szlaki [emoji56]

super tak przecierać szlaki, ja też w pierwszej ciąży tak miałam bo urodziłam mając 21. Tylko,że wtedy studiowałam więc miałam zajecie do końca. A czym się zajmujesz w pracy?
 
reklama
Cześć. Śniło mi się dzisiaj, że robiłam test i wyszedł pozytywny... Na prawdziwy muszę jeszcze trochę zaczekać, bo dopiero co miałam owulację.
Obiecałam sobie ostatnio, że przestanę się nakręcać i chyba wyszło, bo jestem tylko coraz bardziej zrezygnowana, poddaje się. A może tak tylko sobie gadam, bo ten miesiąc jest wyjątkowo stresujący z różnych względów i już generalnie mam wszystkiego dość.

trzymam kciuki,żeby wkrótce sen się spełnił :) ja też już byłam zrezygnowana ale się udało!
 
Do góry