reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Jetkaa jak cudownie widzieć Oskara z takim uśmiechem. Niech mu już z buzi nie schodzi. Oby już tylko ku lepszemu u Was.
Z hormonem zmienił się dostawca po przetargu i wygrał producent leku oryginalnego, którym leczy cały świat- mam nadzieję, że Wam i nam dobrze ta zmiana zrobi :) za rok w USA a za dwa w Europie mają wprowadzić nowy hormon, podawany raz w tygodniu, ponoć super działa. W Polsce pewnie poczekamy na niego, bo wygrywa najtańszy nie najlepszy :/

Załatwiłaś "za życiem"? Bo 4tys zł można dostać chyba tylko do roku od urodzenia dziecka.
 
Dziewczyny jak u Was wyglądają noce? Juz sa prawie cale przespane? U mnie nie wiem.czy taki typ mi sie trafil, czy cos jest nie tak. Wierci sie po calym łóżeczku, w efekcie lezy albo w poprzek albo uderza głową o ochraniacz co skutkuje ciaglym placzem, pobudkami. Je z dwa razy ale maks po 60 mleka. Z jedzeniem tez do gryzienia niezbyt chętny. Pasują mu kasze i zupy i kasze na mleku i piętki chleba. Starsza w tym wieku uwielbiala jajecznice i kanapki mlody nie ruszy.
 
Dziewczyny jak u Was wyglądają noce? Juz sa prawie cale przespane? U mnie nie wiem.czy taki typ mi sie trafil, czy cos jest nie tak. Wierci sie po calym łóżeczku, w efekcie lezy albo w poprzek albo uderza głową o ochraniacz co skutkuje ciaglym placzem, pobudkami. Je z dwa razy ale maks po 60 mleka. Z jedzeniem tez do gryzienia niezbyt chętny. Pasują mu kasze i zupy i kasze na mleku i piętki chleba. Starsza w tym wieku uwielbiala jajecznice i kanapki mlody nie ruszy.
Mój ma gorsze noce teraz, ale chyba przez to że się zrobił odważniejszy w chodzeniu i mu się włączył lęk separacyjny. I u nas kp to też ani jedna noc bez pobudki, nawet jak mu dam i zje konkretną kolację. Jedzenie średnio mu idzie, choć lepiej niż starszej. A starsza prawie 5lat i przespała bez pobudki może 5nocy
 
Dziewczyny jak u Was wyglądają noce? Juz sa prawie cale przespane? U mnie nie wiem.czy taki typ mi sie trafil, czy cos jest nie tak. Wierci sie po calym łóżeczku, w efekcie lezy albo w poprzek albo uderza głową o ochraniacz co skutkuje ciaglym placzem, pobudkami. Je z dwa razy ale maks po 60 mleka. Z jedzeniem tez do gryzienia niezbyt chętny. Pasują mu kasze i zupy i kasze na mleku i piętki chleba. Starsza w tym wieku uwielbiala jajecznice i kanapki mlody nie ruszy.

Wszystko zalezy od dnia. Raz spi lepiej a raz gorzej. Dopiero zeby mlodej wychodza wiec kilka nocy bylo tragicznych. Przed zabkowaniem zdarzalo sie ze wstawala raz lub dwa kilka lykow mleczka i spala dalej. Czasem ja brzuszek boli i sie wierci. Czasem placze w nocy i idzie paracetamol lub masc na zabkowanie. Czasem zrobi impreze o 4 nad ranem [emoji123]moja ogolnie z tych śpiochów wiec idzie spac o 20 a wstaje ok 8:30/9

@Jetkaa Oskarek przeslodki [emoji173]️
 
@basia89 15 kwietnia skończył rok, ale jeszcze nie szczepiłam mmr.

Mój też się rzuca w łóżeczku, chodzi, uderza się, płacze, je około północy i 4-6:00 rano po 150 ml Nutramigenu.
Wychodzą zęby czwórki i jest tragedia.
 
reklama
Do góry