reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Wszystkiego najlepszego, niech nowe życie będzie radosne, zdrowe i szczęśliwe. @Jetkaa niech zmartwychwstały Jezus ma w szczególnej opiece Twoją rodzinę, niech cud Wielkanocy będzie Waszym udziałem
 
Hej dziewczyny. Mam taki problem z moja Małą że od 4 dni w ogóle nie chce jeść MM. Wszytko inne je pięknie. A butelki z mlekiem nawet nie bierze do buzi. Nie wiem co robić. Myślę że jeszcze powinna jeść mleko modyfikowane. Ma 11 miesięcy. Miała któraś z Was taki problem i jak ewentualnie go rozwiązała?
 
Hej dziewczyny. Mam taki problem z moja Małą że od 4 dni w ogóle nie chce jeść MM. Wszytko inne je pięknie. A butelki z mlekiem nawet nie bierze do buzi. Nie wiem co robić. Myślę że jeszcze powinna jeść mleko modyfikowane. Ma 11 miesięcy. Miała któraś z Was taki problem i jak ewentualnie go rozwiązała?
Ja tak mialam ze starszą córką. Poprostu wszystko inne bylo ok ale mleko beee i do tej pory tak ma. Nasza pediatra powiedziala nie zmuszać. Przemycić z kaszką lub dawać jogorty naturalne dużo warzyw owoców. Wyniki ma ok. I jak patrze na młodego jest to samo: kasza ok mleko tylko (niestety) w nocy.
A tak w ogóle to co i kiedy jedzą wasze dzieciaki? U nas 4 zęby ale jakies kanapeczki, placki to nie chętnie, przeciery, musy jak najbardziej. U nas butla w nocy, rano kasza na mleku, kolo 12:30 obiad (zupa) podwieczorek ( i tu brak pomysłów) i kolacja kasza na mleku.
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam taki problem z moja Małą że od 4 dni w ogóle nie chce jeść MM. Wszytko inne je pięknie. A butelki z mlekiem nawet nie bierze do buzi. Nie wiem co robić. Myślę że jeszcze powinna jeść mleko modyfikowane. Ma 11 miesięcy. Miała któraś z Was taki problem i jak ewentualnie go rozwiązała?
Tez tak mialam ale nie odpuszczalam na sile dawalam mleko taki kryzys trwal kilka dni a pozniej pieknie pila mleko
 
Do góry