reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U nas z spaniem identycznie, i tez katar i tez górne jedynki wychodzą nam juz od ponad miesiąca...cale górne dziąsła rozniesione, zęby juz widac ale przekuć się nie mogą...
 
reklama
Hej dziewczyny.. U nas stan średnio ciezki:\ maly ma zapalenie płuc, troche łapie wody:/ poplakalam sie bo zachorowałam i nie moge z nim byc:\ mam zapalenie krtani i tchawicy:/ i boli mnie to ze jest tam sam:\ boje sie ze coś sie stanie.. Mam nadzieje ze jego stan bedzie sie poprawiac... Jest na tlenie.. Ma antybiotyki i sterydy.. Mam nadzieje ze i tym razem Oski nam pokaże jaki jest silny:( trzymjcie kciuki, i modlcie sie z nami o to zeby wszystko sie dobrze skończyło
:( Trzymam kciuki. Jak Oskar? A Ty już zdrowiejesz?
 
@Jetkaa szybkiego powrotu do zdrowia! :*

Mój syn chodzi po łóżeczku, siada, popłakuje. Miał czas, że co 10 minut takie pobudki były. Teraz jest ich malutko, ale są. Do łóżka Go nie biorę, bo boję się, że mi spadnie przez to nocne grasowanie.
 
Hej co u tak cicho!!

Okna myjecie??

Jetkaa jak sytuacja??? Wierzę, że i tym razem Oski pokaże na co go stać.

U nas zębowa masakra. Małej idą cztery jak nie sześć naraz zębów już się wybijają. Mamy od 5 miesięcy tylko dwa. Znosi to dość dobrze. Starsza natomiast zaliczyła czwartego dentystę w ciągu roku i w końcu dała sobie coś zrobić. Od północy do drugiej w nocy oglądała bajki bo ząb ją bolał a do tego obudziła wszystkich swoją histerią. Trafiliśmy w końcu na super Panią stomatolog, po wizycie młoda zastanawiała się czy jest ona wróżką czy czarodziejką.
Ps. Ja mam narazie od tygodnia umyte dwa okna reszta czeka.
 
[B]Blondynka1988[/B] - bardzo ładna kuchnia!! Prawdziwe królestwo :)

Czy po roku rezygnujecie już z mm czy dalej maluszki piją?

Mój maluch zjada około 5/6 posiłków dziennie, butlę jemy zawsze rano i na wieczór i w południe ale też nie zawsze - widzę że ta popołudniowa butla Nam coraz częściej wypada.

Mamy już roczek - imprezka była ale b, skromna najbliższa rodzina.

Jemy praktycznie wszystko - teraz wyznaje zasadę co syn to i ja :) bo gotować 2 lub 3 różne posiłki to nie mam głowy do tego.

Zaczynam chodzić powoli ale grunt że do przodu:)

Mamy 3 zęby, chcę je myć synkowi ale on ewidentnie nie chcę, niezła komedia przy tym jest :)
 
Hej dziewczyny
No my mamy też teraz zebową masakre. Na raz wychodzi 6 zębów. Od trzech dni praktycznie nie śpi w nocy. Budzi się co 10 min z płaczem. A płacze wieczorami okropnie. A jeszcze jakiś tydzień temu zasypiala ładnie i co najmniej do 2 w nocy spała bez przebudzenia.
 
Hej! Ale zimno sie zrobilo! U nas dwa zeby i cisza w temacie, teraz to się już zaczynam zastanawiać czy też nie będą szły wszystkie na raz... Mleka nie daje, nie chce pić, daje jej kasze na mleku na śniadanie i kolację i jeszcze jeden posiłek mleczny w ciągu dnia. Tak mi lekarz powiedział że ma jeść trzy posilki mleczne i że będzie ok i że dziecko nie musi pić mleka jak nie chce.
 
reklama
Wrzucam po mojej Emilce, bo to akurat Wasze majowe rozmiary. Gratis dorzucam jakieś t-shirty, bluzki, spodenki itp
Po Emce 80-86 kurtki, płaszcze, bezrękawniki przejściowe i wiosenne
 

Załączniki

  • IMG_20190412_132231.jpg
    IMG_20190412_132231.jpg
    228,5 KB · Wyświetleń: 125
  • IMG_20190412_132520.jpg
    IMG_20190412_132520.jpg
    320,4 KB · Wyświetleń: 117
  • IMG_20190412_132603.jpg
    IMG_20190412_132603.jpg
    219 KB · Wyświetleń: 111
  • IMG_20190412_132303.jpg
    IMG_20190412_132303.jpg
    235,1 KB · Wyświetleń: 119
  • IMG_20190412_132352.jpg
    IMG_20190412_132352.jpg
    234,9 KB · Wyświetleń: 117
Do góry