reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U nas 8zebów. Jedzenie stałe średnio, bo cyc to cyc- jestem jak dystrybutor na Orlenie, podchodzi i bluzka w dół lub górę i wyciagaj matka. Samodzielnie robi ze 3kroki. I jest niesamowity czaruś
 
reklama
U nas 7 zębów.
W niedzielę imprezka z okazji roczku. :)
Umawiam też sesję zdjęciową Małemu :)

MM nadal pije. Próbujemy NAN bezlaktozowy, ale chyba nie da się przejść. :(
 
A jak Twoja córcia z tym hormonem są już jakieś efekty?
Jutro ją zmierzę, bo do południa powinno się mierzyć. Coś działa, bo jest głodna przed przedszkolem, a wcześniej jadła dopiero w przedszkolu o 8.30. Teraz muszę jej szykować coś na drogę do przedszkola i potem na powrót do domu.
 
Czesc ciocie, u nas wyszedl ząbek mamy ich 5.. Maly już lepiej.. Nie ma antybiotyku dozylnego tylko wziewne.. Mały nadal ma tlen.. Boje sie bo nie chętnie zchodzi z niego.. Profesor mowil ze chyba wyjdziemy na wąsach:\ boje sie bo to bedzie oznaczało ze nie jest dobrze:/ boje sie ze mu pluco sie zapadnie.. Bo tez tak moze sie stac.częste zapalenia pluc prowadza do różnych rzeczy o ktorych lepiej nie myśleć;( mam nadzieje ze uda sie nam zejsf z tlenu:(( profesor mówi ze chce zebysmy wyszli do domu nawet z wasami i gdzies w glowie mam ze zostalo nam nie wiele czasu:((
 
Jetkaa kochana trzymam cały czas za Was kciuki. Moja ciocia była ostatnio w Rzymie i tam się dowiedziała że w sprawach beznadziejnych trzeba modlić się do św Juda Tadeusza ...
 
Czesc ciocie, u nas wyszedl ząbek mamy ich 5.. Maly już lepiej.. Nie ma antybiotyku dozylnego tylko wziewne.. Mały nadal ma tlen.. Boje sie bo nie chętnie zchodzi z niego.. Profesor mowil ze chyba wyjdziemy na wąsach:\ boje sie bo to bedzie oznaczało ze nie jest dobrze:/ boje sie ze mu pluco sie zapadnie.. Bo tez tak moze sie stac.częste zapalenia pluc prowadza do różnych rzeczy o ktorych lepiej nie myśleć;( mam nadzieje ze uda sie nam zejsf z tlenu:(( profesor mówi ze chce zebysmy wyszli do domu nawet z wasami i gdzies w glowie mam ze zostalo nam nie wiele czasu:((
My ciągle wierzymy. On jest herosem. Może po prostu dopadło go wiosenne przesilenie, większość ludzi teraz ma spadek formy i choruje.
 
reklama
Do góry