reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Nas prowadzi oddział leczenia zywieniowego czyli tam typowo zajmuja sie kupami jelitami dieta itp.. Ja pytalam o probiotyk i mowili ze z priobiotykiem nie jest tak do konca dobrze i ze mamy nie podawać
 
reklama
U nas pcha sie ten zabek i przebic sie nie moze.. Na dole przy jedynkach wogole nie mial napuchniete.. A u gory ma straszne..:\ teraz wychodzi jedynka i ma gule sina i podchodzi krew:\ przy jedynce ktora juz wszyla jak sie przebila maly byl zalany krwia.. Strasznie mu to krwawilo.. Wiec pewnie teraz nas to tez czeka:\ bo juz widzę ze tam się zbiera:\ widze ze raz dwa sie przebije:\..
 
Ja z polecenia gastroenterologa daję probiotyk.

Na razie nie idę do pracy, bo czekamy na żłobek. Rodzicielski mam do 13 kwietnia. ;)
Do początku lipca mam urlop wypoczynkowy do wybrania zaległy za rok 2017 i 2018.
Potem biorę trzy miesiące wychowawczego i w październiku wracam do pracy. Już się mnie doczekać nie mogą :) Padła propozycja powrotu jak Mały miał 4 miesiące, ale odmówiłam. ;)
Muszę wrócić na cały etat, bo na pół mi się nie opłaca.
 
Hejka dziewczyny. Ja tez wracam do pracy na cały etat . Koło połowy lipca. Dzieciaki zostawiam z mama bo akurat od lipca idzie na emeryturę. Także mogę spokojnie pracować bo lubię swoją pracę . I będę miała spokój psychiczny że dzieci z mama:):)
 
Hej mam pytanie, ale dot. mojej dwulatki. Pytanie do bardziej doświadczonych mam. Młoda skonczy jutro dwa latka. Rozumie wszystko co sie jej powie, lapie wszystko w mig. Sama wnet by zmywarke uruchomila na programie ktory najczęściej uzywam, wie co gdzoe jest, jesli jej cos powiem przyniesc itp to wie o co chodzi, uwielbia ksiazki zeby jej mowic pokaz kota/slonia/jablko itd pokazuje bezblednie ale nie mówi...tzn mówi : nie, am, mama, tata, i na pytanie jak robi kotek piesek odpowie. Ale więcej nic. Mowie powiedz mama/tata to.nie powtorzy ale mowie powiedz mama to powie tata. Zaczela chodzić na 15 miesiecy ale to bylo tak ze wstala i zrobila 6 kroków i zaczela z proby na próbę coraz wiecej. Pytalam pediatry ostatnio a ona ze narazie jest ok wszystko. A wy co poradzicie?
Hej :) odnosnie mowy to mogę się podzielić moim przykładem. Nie pamiętam dokładnie kiedy zaczęła mówić mama i tata, ale właściwie tylko te słowa mówiła do okolo 2 lat i 3 miesięcy. W tym wieku zaczęla mówić po 2 słowa np. Mama chodź, daj i dopiero jak miała 2 i 5 miesięcy zaczęła mówić więcej i dosłownie teraz czyli 3 tygodnie później mówi prawie całymi zdaniami. Potrafi złożyć 5 słów. Z dnia na dzień coraz więcej powtarza. Także czekaj cierpliwie :) Bardzo szybko to idzie.
 
Dziewczynki jakie mm podajecie swoim pociechom i czym się sugerowałyście w wyborze?

Co ile podajcie mm i w jakich ilościach?
 
reklama
Hej :) odnosnie mowy to mogę się podzielić moim przykładem. Nie pamiętam dokładnie kiedy zaczęła mówić mama i tata, ale właściwie tylko te słowa mówiła do okolo 2 lat i 3 miesięcy. W tym wieku zaczęla mówić po 2 słowa np. Mama chodź, daj i dopiero jak miała 2 i 5 miesięcy zaczęła mówić więcej i dosłownie teraz czyli 3 tygodnie później mówi prawie całymi zdaniami. Potrafi złożyć 5 słów. Z dnia na dzień coraz więcej powtarza. Także czekaj cierpliwie :) Bardzo szybko to idzie.
Dziękuję trochę mnie uspokoiło[emoji846]ale nie dlugo i tak bilans wiec dla spokoju i tak podpytam pediatre[emoji6] bo po prostu chyba nie mozemy sie doczekać az zacznie mówić
 
Do góry