reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Mój syn ma 9 miesięcy i 7 dni :)
Raczkuje, siada a od 5 dni wstaje na nogi np, w łóżeczku czy przy schodach albo wchodzi na mnie czy męża. :)
Mieliśmy próbę prowokacji mlekiem Bebilon z pronutra+, ale się nie powiodła :( Nadal jest alergia i preparat mlekozastępczy Nutramigen.
 
Mam prośbę ...Czy mogłybyście polecić krzesełko do karmienia ..jest taki wybór na rynku ,że oszaleć można ...Chciałabym żeby zajmowało w miarę mało miejsca .Na zdjęciach wszystkie wydają się takie szerokie ...
Może macie jakieś sprawdzone modele ...:-) z góry dziękuję za poradę
 
Mam prośbę ...Czy mogłybyście polecić krzesełko do karmienia ..jest taki wybór na rynku ,że oszaleć można ...Chciałabym żeby zajmowało w miarę mało miejsca .Na zdjęciach wszystkie wydają się takie szerokie ...
Może macie jakieś sprawdzone modele ...:-) z góry dziękuję za poradę
Ja mam ten, narazie starsza go używa, jak junior zacznie siedziec zajmie go on. Ja jestem zadowolona, jak Zuza skończy jeść skladam wsuwam za meble miedzy sciane i krzeselka nie ma[emoji846] jak potrzebne wyciagam. Mialam wczesniej z ikei, fajne ale caly czas stać musi rozlozone za duzo zachodu skladac rozkładać . Ale co kto lubi, ja jestem z tego modelu zadowolona
Link do: KRZESEŁKO DO KARMIENIA STOLIK - 3 KOLORY +GRATIS
 
Poza tym 27 Bartek skończy 8 miesięcy, mleko jest blee i fuj. Noce dalej z pobudkami na pare lykow mleka. Do raczkowania i siadania tez sie nie zabiera ale jesli pójdzie w ślady siostry to zacznie po roku od razu raczkowac i chodzic[emoji16] choć osobiście wolałabym zeby juz cos zaczął działać, ale ja to mogę sobie chciec[emoji849][emoji23]
Pozdrawiam mroźnie[emoji6]
 
Mam prośbę ...Czy mogłybyście polecić krzesełko do karmienia ..jest taki wybór na rynku ,że oszaleć można ...Chciałabym żeby zajmowało w miarę mało miejsca .Na zdjęciach wszystkie wydają się takie szerokie ...
Może macie jakieś sprawdzone modele ...:-) z góry dziękuję za poradę

Ja mam Chicco Polly, mozna skladac, ma 3 opcje rozlkladania krzeselka. Jak moja mi usypia na krzeselku to moge je rozlozyc na plasko. Polecam!

Czy Wasze dzieci tez tak niespokojnie spia? Moja w nocy sie kreci dookola wlasnej osi jak wskazowki zegara hihi.
Ja juz wrocilam do pracy dziewczyny. Moja zdaje sie w ogole nie przejmowac, ze mnie nie ma calu dzien. Ale zauwazylam, ze buntuje sie, jak ja chce usypiac, placze i sie wyrywa :(

Wstaje juz dawno podparta, i potrafi ruszac bioderkami i nozkami jakby tancowala hihi smiesznie to wyglada. Cos czuje, ze niedlugo zacznie chodzic skubana.
 
Apropo pracy ja zostaję z młodą w domu biorę rok wychowawczego ,mlodej do żłobka nie dam ,babcie wiekowe obciążać je na 8 g.nie da rady.Może gdzieś się złapie na pół etatu najlepiej po południu jak mój w domu będzie .Tak se myślę ,a jak będzie się okaże .

Beznadziejne po tej zmianie z telrefonu mi się pisze.
 
Ostatnia edycja:

Ja bym chetnie zostala dluzej w domu, jakbym miala platne ;) Niestety tu gdzie mieszkam macierzynski mialam platny tylko do stycznia.
 
reklama
Ja mojego synka
Poza tym 27 Bartek skończy 8 miesięcy, mleko jest blee i fuj. Noce dalej z pobudkami na pare lykow mleka. Do raczkowania i siadania tez sie nie zabiera ale jesli pójdzie w ślady siostry to zacznie po roku od razu raczkowac i chodzic[emoji16] choć osobiście wolałabym zeby juz cos zaczął działać, ale ja to mogę sobie chciec[emoji849][emoji23]
Pozdrawiam mroźnie[emoji6]
Moj synek wnet skonczy 9 miesiecy. Tez nie pchal sie do raczkowania a siedziec jeszcze sam nie potrafi jeszcze. Ja np bralam go na kolana i tak podskakiwal i sie cieszyl. A zeby raczkowac probowal to trzymalam go na lozku na czworaka i podtrzymywalamza brzuszek. Podlapal to i tak stal pozniej na czworaka wiec zaczelam go gibac do przodu i do tylu i poskutkowalo. Raczkuje i szaleje :).
 
Do góry