reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jetkaa zazdroszczę bycia gotowa [emoji5] ja jestem w lesie ... Wczoraj napełniamy koszyk w aptece internetowej ale muszę do wypłaty poczekać aż zamówię ;) najgorzej że dużych sprzętów nam brakuje takich jak łóżko dla starszego, fotelik samochodowy ten od 0kg :/ chyba dopiero zwrot podatku nam przyjdzie z pomocą ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jetkaa zazdroszczę bycia gotowa [emoji5] ja jestem w lesie ... Wczoraj napełniamy koszyk w aptece internetowej ale muszę do wypłaty poczekać aż zamówię ;) najgorzej że dużych sprzętów nam brakuje takich jak łóżko dla starszego, fotelik samochodowy ten od 0kg :/ chyba dopiero zwrot podatku nam przyjdzie z pomocą ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wlasnie rozliczylam Pit z synem i juz mi zwrócili zwrot:)
Nam wozek zostal do kupna 3w1:) a co do gotowości to moja mama poszalala więc duzo nam nie zostało do kupna ;)
 
Ufff, udało się, wózek został naprawiony! Sklep mnie olal Ale A to serwis bebetto odebrał w poniedziałek z domu i dziś rano naprawiony stelaż wrócił. Naprawa EKSPRESOWA!!!! BEZPROBLEMOWA. Polecam więc bebetto bo w ciągu 4 dni w tym 3 dni wysyłki wózek został naprawiony:) I wygląda tak:)))

Już też prawie wszystko mam gotowe.. poszukuję jeszcze przewijaka uzywaneog z ikei w dobrej cenie i będzie wsio:)
e27130de293af2576cca520a6f449172.jpg


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Słyszeliście o robieniu sobie masażu krocza ? Myślicie że to skuteczne i rzeczywiscie zapobiega pęknięciu i nacięciu przy porodzie naturalnym? Boję się że sobie krzywdę zrobię... więc pewnie się nie zdecyduje..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Ufff, udało się, wózek został naprawiony! Sklep mnie olal Ale A to serwis bebetto odebrał w poniedziałek z domu i dziś rano naprawiony stelaż wrócił. Naprawa EKSPRESOWA!!!! BEZPROBLEMOWA. Polecam więc bebetto bo w ciągu 4 dni w tym 3 dni wysyłki wózek został naprawiony:) I wygląda tak:)))

Już też prawie wszystko mam gotowe.. poszukuję jeszcze przewijaka uzywaneog z ikei w dobrej cenie i będzie wsio:)
e27130de293af2576cca520a6f449172.jpg


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Bardzo ładny i moje kolorki :)

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słyszeliście o robieniu sobie masażu krocza ? Myślicie że to skuteczne i rzeczywiscie zapobiega pęknięciu i nacięciu przy porodzie naturalnym? Boję się że sobie krzywdę zrobię... więc pewnie się nie zdecyduje..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Cześc dziewczyny! :)
tak ja słyszalam i robi sie to olejkiem i polega na rozciaganiu mieśni pochwy, że niby to się uelstycznia itd, ale moja koleżanka robiła masaz, chodzila po górach, na cwiczenia, i tak pękła, więc chyba nie ma reguły. ale na szkole mówili ze to pomaga, wiec nie wiem.
Mam pytanie do Was wasze dzieci juz się ulozyły prawidłowo do porodu? że główka w dół? bo mi dzisiaj wyszlo że się mała nie przekrecila jeszcze, jestem w 31 tc ma jeszcze czas w sumie ale gin mi powiedziała żebym raczej na prawym boku spala a nie na lewym...
 
Nam położna mówiła na szkołę rodzenia o tym masażu olejkiem że słodkich migdałów ale tylko na części zewnętrznej między pochwą a odbytem - że należy wykonywać ruchy półokragle


Słyszeliście o robieniu sobie masażu krocza ? Myślicie że to skuteczne i rzeczywiscie zapobiega pęknięciu i nacięciu przy porodzie naturalnym? Boję się że sobie krzywdę zrobię... więc pewnie się nie zdecyduje..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Hmmm... ciekawe czy to jest skuteczne. Wrzuciłam i w internetach jest instrukcja jak to robić. Podobno zaczyna się od 34 tc. wykonywać taki masaż.

Zazdroszczę już tym z Was, które już wszystko albo prawie wszystko mają. Ja w proszku

@sredec1982 ładniusi wózeczek :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja ćwiczyłam w ciąży tylko mięśnie kegla i przy drugim porodzie nic nie popękałam nie wiem czy to przypadek czy nie ale super uczucie wyszłam ze szpiala na drugi dzień i dosłownie biegalam siadalam jak chciałam naprawdę byłam w szoku jak mi położna powiedziała że zero szycia czytałam kiedyś że można uniknąć pęknięcia ale nie liczyłam nigdy na to szczególnie że jestem niska i drobnej budowy :rofl:
 
reklama
Cześć dziewczyny ;)
Maly w przedszkolu znowu plakal biedny :/ my jemy śniadanie i zaraz musimu jechać na miasto po książkę do przedszkola malemu i moze wpadniemy do pepco i komisu z wozkami zobaczyc czy jest cos fajnego:)
U nas szaro, mokro, zimno wrrr! A wczoraj az bylo czuc wiosne!:)
 
Do góry