reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Kłucia miało być hehehe słownik się wpierdzielil

Hehe ale się uśmiałam z tego klocka [emoji14]

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
To super, że tsh w normie, a jaki wynik? Ja miałam ostatnio 1,40, ale ja to jestem na lekach.
Biedny piesio oby jednak udał się mu pomoc [emoji110]️ ja to kocham psiaki bardzo, mamy sunie schroniskową już 12 lat z nami [emoji173]️[emoji190]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O.918tsh. Ft41.4więc wynik super. Ale nadal mam brac letrox 125mg.
Mam nadzieje ze sie uda..po gin jutro jade do weterynarza na kroplowke pozniej 100km na surowice:( zas 500pojdzie.. Ma male szanse.. Tyfus ...:( az z nerwow zapalilam papierosa i zjadlam dzis tylko batonika:(
 
reklama
Dziewczyny ja jutro musze kupić sobie staniki:) mam takie duże hehe ze nie mam juz w czym chodzic bo bolą mnie:\ i te rozstępy:( wy tez juz tak macie?:)
 
Do góry