reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja spalam do 18 czuje sie kiepsko nic mi sie nie chce.no chyba ze knedli bo juz dawno za mna chodza mmmmm moze jutro

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny ja tez malo co pisze ale czytam co tam porabiacie. Caly dzien tylko jem i leze i na wieczor nie moge sie ruszyc. Zycze wszystkim udanych wizyt a co do mezow to moj jest kochany i nie zamienilabym go na zadnego innego:tak::biggrin2::wink:





ticker.php
 
Ja mam meza w domu zwykle tylko 3 dni w tygodniu, wiec nawet jak mnie drazni, to staram sie trzymac hormony na wodzy;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Ale masz śliczne zdjęcie profilowe i synek jak podobny do Ciebie. Jak ma na imię j w jakim jest teraz wieku?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja 13go Wiec łącze się w bólu :) ale szybko zleci.
Strasznie nas tutaj dużo i jeszcze ciężko mi wszystkie spamiętać, ale się staram :)
Klaudia to u Was chyba bardzo duża różnica wieku No nie? Ale najważniejsze, że jesteś szczęśliwa [emoji173]️
Gorzatta na zdjęciu Twój syn też bardzo podobny do Ciebie i widać, że przystojniak z niego!
Jeśli chodzi o facetów to ja nie mogę narzekać a i kwiaty bez okazji przeniesie choć w sumie one nie robią na mnie większego wrażenia, jakoś tak mam. Ostatnio przyniósł bukiet pięknych słoneczników akurat fajnie bo je najbardziej lubię.
U mnie dziś były naleśniki z twarogiem. Ale jak zwykle jak już coś zrobię to ochota na zjedzenie mija...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry