reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, cud się stał! Za dwa dni miałam mieć łyżeczkowanie, dziś byłam po skierowanie do szpitala i lekarz postanowił mi usg ostatniej szansy już takie zrobić. I był zarodek, była widoczna akcja serca!!! :) Dostałam duphaston i witaminy brać miałam i przyjść za 3 tygodnie na wizytę. Być może ciąża jest po prostu dużo młodsza. Boże Święty jestem taka szczęśliwa! :D
Wspaniała wiadomość!


Dziewczyny z UK. U nas w Irlandii dokładnie tak samo. Ale ciwsze sie ze w tej ciazy szlam za intuicja i pojechalam do szpitala zamiast do polskiego ginekologa i im zaufalam. Bo polski ginekolog u nas niw robi badan z krwi.. I nie zobaczylby problemu bo na usg było piękne serce. Takze tym razem zdaje sie na tutejszy system ( sama się sobie dziwie po tym co przeszlam z tutejszymi szpitalami) ale jak widać robią co mogą zeby moja ciaze utrzymać. Wizyty ekspresowe. Do polskiego ginekologa pojedziemy z dziećmi na usg 4D w około 25-26 tyg ciazy. W ciazy z synek byliśmy na usg 4d w 32t c i stwierdzili ze to późno bo ciasno w brzuszku i malo widać ;)

Ale póki co modle sie żeby wytrwać jak najdłużej w tym co jwst teraz. Ciężko nam wybiegach do przodu. Nadal strasznie sie boimy. Na wózki i inne rzeczy nawet nie patrzymy. Przyhdzie jeszcze czas zeby sie na cieszyć :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem wam dziewczyny że jak my macie wizyty bardzo często to moim zdaniem nie ma sensu kupować tego detektora tętna bo naprawdę czasami można się tylko zestresowac niepotrzebnie ja kupiłam bo mieszkam w UK i tutaj już po 20 tyg nie ma usg więc chciałam sama kontrolować bicie serduszka a jak pisałam napoczatku ciężko się nauczyć jak prawidłowo znaleźdz odpowiednie tętno :wink: to jest moja trzecia ciąża i trochę mniej już panikuje ale przy pierwszej rzeczywiście bym osiwiala jakbym nie znalazła tętna :growl::errr:
 
Mdli mnie jak jasna cholera, jestem strasznie nerwowa, piersi rwą mnie dosłownie, ale też bardzo mocno brzuch mnie boli. Na kilka dni objawy jakby ustąpiły mi, ale teraz wróciły z podwojoną siła, a ten ból tak naprawdę wiązałam z samoporonieniem, bo przez ostatnie dni wyłam z bólu i ruszyć się nie mogłam, raz też chlupnęła krew. Ale widać, że los jest przewrotny :)
Cieszę się że się wszystko dobrze skończyło :biggrin2: mdlosci sa dobrym znakiem chociaż ja mam cichą nadzieję że ich nie dostanę jestem dzisiaj w 5+4 :) miałam w obu ciażach i teraz liczę że przy trzeciej ciąży los będzie laskawy :biggrin2:
 
reklama
Cześć dziewczyny! Czytam Was od samego początku ale dopiero zdecydowałam się napisać ..
Wczoraj udało mi się zapisać na 1 wizytę na NFZ niestety dopiero na 17 października .. To będzie 10 tydzień od OM .. Ale wg położnej to będzie 8 tydzień .. Bardzo zależało mi na tym konkretnym lekarzu więc z tego jestem bardzo zadowolona. Nie chciałam chodzić prywatnie bo koszty badań mnie zrujnuja szczególnie ze biorę leki na obniżenie tsh i mam Rh- ..
Rozważam pójście prywatnie na potwierdzenie ciazy za dwa tygodnie .. Myślicie ze już serduszko będzie bić?..
To moja pierwsza ciąża. Mam 29 lat i jestem z Elbląga. Jak narazie zbyt wielu dolegliwości nie mam oprócz obolalych piersi .. Czasem pobolewa mnie podbrzusze .. Mdłości jakoś tak nieśmiało się pojawiają ale to tylko takie uczucie pełnego żołądka ..
Dziś jest 6 tydzień i 1 dzień od OM ..

Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom!
 
Ostatnia edycja:
Do góry