reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej.

Ja też plamić zaczęłam na nowo w 3 tygodniu. Wiem że tak może być nawet do 6/7 tygodni.

W smyku jest promocja -50% i -20% i te promocje się łączą. :)
 
reklama
Hej :) my dzisiaj po szczepieniu :) mala wyje od kilku godzin... Az sie zanosi. Eh ale goraczki nie ma bo mierzylam. Teraz na chwile przysnela, zobaczymy na jak dlugo :) w dodatku gazu mi braklo jak gotowalam obiad... Eh a maz wroci dopiero kolo 6-7 :/
 
A my dziś kupiliśmy fotelik nosidełko maxi cosi.mialqm pożyczone espiro ale jest jak by mniejsze i mało zostało cm na oparciu. Sprzedawca narobił mi zamieszania w głowie,że to co mam to złom i nie ma żadnych ateistów, jest niebezpieczne itp że kupiłam za 400 zł nowe. Mój mówi, e gdyby były niebezpieczne nie dopusciliby je do sprzedaży...mam nadzieję że rok posłuży...
 
reklama
Hej dziewczyny czy Wasze maluszki też męczą się przy robieniu kupy, po czym robią normalna, rzadka i niezbita? Czytałam że to dyschezja. Moja to prezy się, robi się cała czerwona a i tak kupa nie idzie[emoji21] my wybraliśmy pojedyncze szczepionki, pierwsza mamy 18 lipca.
 
Do góry