reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dzien doberek. Ja drugi dzien bol brzucha w dole czuje, dzis bylam na ktg, pojedyncze, nieregularne skurcze do 60. Serduszko bije w normie[emoji5] u nas brzydko, pada i leniwie[emoji5]
My chyba mamy podobny termin, i też tak jak ty byłam na ktg i tak sam mam wynik, chyba o wcześniejszym terminie nie ma co marzyć. Kolejne ktg za tydzień czyli lekarz też nie zakłada wcześniejszego porodu. No liczę że jednak natura zrobi swoje;-)
 
Dzisiaj mam w planie umyć kuchnię szafki półki itp. biorę się do pracy. Kupiłam dzisiaj polskie truskawki i się zajadam jednak smak się umywa do hiszpańskich.
 
Odwoluje wczesniejszego posta. Moja cora teraz tak sie wierci z boku na bok ze mi caly brzuch faluje. W zadnej pozycji sie nie moge ulozyc ani stac bo naciska glowka ze moge tylko kucac zeby nie czuc ostrego klucia.

Z dwojga zlego wole malego wariata niz jak caly dzien sie nie rusza [emoji14]
 
Dzień dobry!! :)
ja juz po :) córcia przyszla na swiat przez cc, w czwartek odeszly mi wody i pojechałam do szpitala, lekko nie było bo czekalam na anastezjologa i troche skurczów poczułam plus leżalam na sali porodowej wiec znosiłam wszystkie krzyki rodzacych kobiet, ale wazne ze juz po i jestem bardzo szczesliwa :) życzę powodzenia reszcie dziewczyn, oczywiscie bede tu zaglądać bo po poradzie zaczynają się inne problemy i mam nadzieje ze nadal bedziemy dyskutowac na forum :)
 
reklama
Dzień dobry!! :)
ja juz po :) córcia przyszla na swiat przez cc, w czwartek odeszly mi wody i pojechałam do szpitala, lekko nie było bo czekalam na anastezjologa i troche skurczów poczułam plus leżalam na sali porodowej wiec znosiłam wszystkie krzyki rodzacych kobiet, ale wazne ze juz po i jestem bardzo szczesliwa :) życzę powodzenia reszcie dziewczyn, oczywiscie bede tu zaglądać bo po poradzie zaczynają się inne problemy i mam nadzieje ze nadal bedziemy dyskutowac na forum :)
Gratulacje :)
 
Do góry