reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny wiem że to jeszcze za wcześnie ale zapytam jednak :evil: czy zamierzacie karmić piersia swoje maluszki ?:wink:

Ja bym chciała ale co przyniesie życie to zobaczymy.. przy synku miałam mało mleka, małe piersi a syn dokarmiony w szpitalu nie chciał rozkręcać mojego pokarmu tylko żądał od razu jedzenia łatwego czyli pełnej butli [emoji53] pózniej doszło nam AZS, alergia i przeszedł na pepti.. także ja nie mam doświadczenia w tym temacie..


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
 
Dziewczyny wiem że to jeszcze za wcześnie ale zapytam jednak :evil: czy zamierzacie karmić piersia swoje maluszki ?:wink:
Kontrowersyjny temat na dopiero pierwszy trymestr hehe "fight"
Co do mnie: zobaczymy jak wyjdzie. Dużo mnie to kosztowało i teraz postanowiłam, że będzie inaczej. A jak? Zobaczymy jak się maluch pojawi
 
Mysza chcenie chceniem ale jak powiedziały dziewczyny, życie życiem. Ja też chcę. Poprzednie dwie córki karmiłam każda 2,5 roku i nie wyobrażam sobie inaczej tym razem. Pomimo wielu trudności, to świetna sprawa.
Staraczki 2017, to ja Was tu ściągnęłam mocą czarownicy, pochowałyście się na zamkniętym to teraz mam Was tu niezłe stadko :laugh2:
 
Hej, ja zalatana
Bylam przedwczoraj u gina, wszystko ok, jest serduszko. Następna wizyta dopiero za 5 tygodni, dluuugo.
Moja dwojke dzieci dlugo karmilam piersia i teraz tez zamierzam.
 
Mi było dane karmić tylko półtora miesiąca... Niestety duże cycki dużo mleka nie dają czasami :( ale teraz może będzie inaczej bo bardzo bym chciala

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj kochana [emoji8] nareszcie jesteś w dobrym miejscu hihi [emoji16]

Witaj w klubie ! [emoji6] u mnie zero mdłości i też się zaczęłam martwić.. ale z drugiej strony moze jesteśmy po prostu szczęściarami? [emoji6] fajnie ze masz tak szybo wizytę.. ja dopiero 17.10 [emoji15] ale chyba pójdę sobie prywatnie na usg [emoji12]



Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
No właśnie to prywatna wizyta, na fundusz mam dopiero 16.10 :)
 
Dziewczyny ja dwoje dzieci karmiłam około miesiąca tylko nie miałam mleka z dnia na dzień było coraz mniej, chłopcy ciągle siedzieli przy piersi i się nie najadali pomijając już moje rozszarpane sutki byli i tak dokarmiani sztucznym mlekiem nie wiem dlaczego tak mało miałam mleka moja mama też miała problem z laktacja tym razem mam nadzieję że będzie trochę więcej zobaczymy :errr:
 
reklama
Wlasnie sie dowiedzialam ze kolezanka poronila w 18 tygodniu wody jej odeszly masakra i nie wiedza czego miala jakiegos torbiela na jajniku na 9 centymetrow wczesniej tez poronila tylko we wczesniejszych tygodniach tak sie przestraszylam i zaraz takie glupie mysli ze mi tez tak moze sie stac. T moja trzecia ciaza z tamtymi wszystko ok nigdy nie krwawilam ciaze nie byly zagrozone zadnych lekow nie bralam. To tak jest jak ktos pare razy poronil obojetnie w ktorym tygodniu to juz jest ryzyko z kolejna ciaza:( tak mi jej szkoda
 
Do góry