reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ktora z pan ma jeszcze takie mdlosci? Cofa mi sie nawet po 1 truskawce [emoji22] to dopiero poczatek 5 tyg, wczesniej mialam to szczescie ze uderzalo dopiero po 6 tyg i nie az tak.... bede sie dobijac jutro do lekarza po tabletki, w mojej sytuacji nie moge chudnac :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ktora z pan ma jeszcze takie mdlosci? Cofa mi sie nawet po 1 truskawce [emoji22] to dopiero poczatek 5 tyg, wczesniej mialam to szczescie ze uderzalo dopiero po 6 tyg i nie az tak.... bede sie dobijac jutro do lekarza po tabletki, w mojej sytuacji nie moge chudnac :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam. Zaczyna się o 10 i trwa nawet do wieczora... Dzisiaj robiłam obiad i ledwo wytrzymałam...

Napisane na TRT-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie podobnie to moja 4 ciąża i najgorzej a lekarka dzisiaj pocieszyla ze to się będzie nasilać

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojjj współczuję, były jakieś objawy , robiłaś usg ?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Idę w piątek na hcg ale wydaje mi się zbędne to już 3-cie wątpię żeby wzrosło mam cały czas plamienia w przyszłym tyg idę na usg sprawdzić czy samoistnie czy muszę mieć lyzeczkowanie no szkoda ale tak musiało być
 
Iwonaimaja no wlasnie bedzie [emoji24] ja tez jestem tego swiadoma dlatego musze jak najwczesniej popytalac po tabletki do lekarza bo ja mam olbrzymia niedowage spowodowana komplikacjami zdrowotnymi w ostatnim czasie i masa stresu i naprawde nie moge chudnac. Musi mi dac cos przeciwwymiotnego i oby pomoglom

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idę w piątek na hcg ale wydaje mi się zbędne to już 3-cie wątpię żeby wzrosło mam cały czas plamienia w przyszłym tyg idę na usg sprawdzić czy samoistnie czy muszę mieć lyzeczkowanie no szkoda ale tak musiało być
Współczuję jeszcze raz, no coś się dzieje na pewno skoro są plamienia. .. :/

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry