reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Gosia, tak myślałam, że może chodzić o cukrzycę. Ja też będę z tego powodu (plus cholestaza) będę wcześniej rodzić, tyle, że cc.
Powodzenia :-) :)
 
Misiura masz już wyznaczony termin cc?

Mysza no to szybko całkiem odszedł Ci ten czop. u mnie dziś 38+1 i nic podobnego do czopa nie zauważyłam.
 
Ja się oczyszczam od soboty. Przy takiej ilości czekolady żeby miec takie rozwolnienie to dramat.
Niestety nici z porodu chociaż przepowiadające mam bolesne.
Dziwne to bo przy 1 córce nie miałam ani jednego skurczu tylko wody chlupnęły a teraz -boli i jest to niemile... już męczące

Kasik ja przed porodem córki nie miałam żadnych objawów -ani jednego z tych ktore niby powinny być łącznie z czopem
 
Ja się oczyszczam od soboty. Przy takiej ilości czekolady żeby miec takie rozwolnienie to dramat.
Niestety nici z porodu chociaż przepowiadające mam bolesne.
Dziwne to bo przy 1 córce nie miałam ani jednego skurczu tylko wody chlupnęły a teraz -boli i jest to niemile... już męczące

Kasik ja przed porodem córki nie miałam żadnych objawów -ani jednego z tych ktore niby powinny być łącznie z czopem

13x13 i w którym tygodniu urodziłaś?
 
reklama
Kasik 40+1 dzień po terminie.
Wyszykowałam się na ktg (bo od dnia terminu miałam mieć codziennie) poszłam siku i chlup-wody poszły. I dalej nic -ani skurczy ani czopa ani bóli ani rozwolnienia.
 
Do góry