reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Maz się szykuje do pracy a ja leżę:) czekam na koleżankę bo ma wpaść na kawę i później pójdziemy razem po nasze dzieciaki
 
reklama
Małka a może to nie upławy tylko czop?

Kwiat lotoosu proponowałabym to jak najprędzej skonsultować z innym lekarzem, nie czekałabym 2 tygodnie, bo to dość spora rozbieżność o 3 tyg. młodsza ciąża..

Właśnie w czwartek mam wizyte to zapytam o wszystko mojego lekarza prowadzącego. A w sob kolejne usg u innego dr i na innym sprzęcie. Tak czy siak -nerwówka :(
 
Kwiat lotosu myślę, ze jak najbardziej trzeba skonsultować jeszcze u innego lekarza, jak będziesz na wizycie z usg poproś, zeby zwrócił uwagę na proporcje i wymiary dziecka. Tzn czy brzuszek nie jest za mały w stosunku do reszty wymiarów. Niech sprawdzą przepływy. Nie daj się spławić i jakby co to moze potrzebna byłaby obserwacja w szpitalu, aby monitorowali sytuację. Usg lubi się mylić co do wagi i dzieciaczki teź w tym okresie rosną skokowo, wiec malenstwo moze nadgonić. Trzymam kciuki:happy2:
 
janka11 właśnie tak właśnie myślę. Sprawdził dokładnie łożysko bo jest coś takiego jak niewydolność łożyska, ale powiedział że wszystko ok. Czekam do czwartku a potem do soboty na kolejne usg. Nie potrzebne takie stresy pod koniec ciązy ale sporo przeszłam i jestem przewrażliwiona na tym punkcie..
 
Kwiat lotosu trzeba monitorować łożysko, przepływy raz w tygodniu i ktg najlepiej codziennie. W razie gdyby się coś działo to lekarz będzie podejmował decyzję.
Ja jestem z tego powodu w szpitalu na obserwacji, żeby nic się nie wydarzyło.
 
Po porodzie na złożenie wniosku o urlop macierzyński mamy 21 kalendarzowych. Z tego co dowadywalam się w kadrach będę również di tego potrzebować aktu urodzenia dziecka i pisemnej deklaracji ojca, że on nie będzie korzystał z tego. Ja tez zdecydowałam sid na rok.
No własnie, a na akt urodzenia w Poznaniu czeka się 15 dni- dostajemy termin w szpitalu i tylko godzinę w Urzędzie uzgadniam, więc nic szybciej nie złożę, choć chciałam- musi być akt urodzenia, pesel dziecka-- tak mi księgowa napisała...
 
Dziewczyny miałam skurcze kręgosłupa i brzucha i do tego dostałam biegunkę ale już przeszło teraz oglądam tv:) co wy tak milczycię?:)
 
reklama
Dziewczyny miałam skurcze kręgosłupa i brzucha i do tego dostałam biegunkę ale już przeszło teraz oglądam tv:) co wy tak milczycię?:)

Czyżby zaczęło się oczyszczanie? No no ;) i ten czop.. ostatnia prosta przed Tobą. Ja też przed tv, Hells Kitchen oglądam ;)

Kwiat lotosu zaciskam kciuki oby u Ciebie okazało się, że jednak wszystko w porządku..
 
Do góry