reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Sylwia nic się nie martw, ja wyprawkę mam w połowie, brak mi kosmetyków, wózka, większej liczby pieluszek, butelek, kilku sztuk ubranek. Jeszcze czekają mnie ze dwie pralki, prasowanie. Torba nawet jeszcze z piwnicy nie przyjechała ;) A ja już 35+3, więc czas się kurczy a mobilizacji brak. Szczerze to średnio mi się chce. My ciągle dokupujemy coś do mieszkania, urządzamy, bo jakiś czas jesteśmy na swoim i sporo jeszcze przed nami. I jak na razie to sprawia mi lepszą frajdę ;).

Dziś robiliśmy garderobę, nawet znalazłam miejsce na wanienkę, także nie będzie zajmować miejsca w łazience, z tego bardzo się ucieszyłam. A wczoraj byliśmy w Ikea i kupiłam prześcieradła i muślinowe pieluszki, nie sądziłam, że mają tam taki asortyment dla maluszków.


Tak jak malutka pisze ciaze mam starsza ale tylko o 3 dni :D mi brakuje kosmetykow dla malej, wanienki, recznikow bardziej takiej kosmetyki no i moze paru ubranek w ostatecznosci.
Dopiero co konczymy pokoik malej pod wzgledem remontu bo dzis wreszcie maz karnisz powiesil :D jeszcze lazienke konczymy i przedpokoj mamy malowac. Sie uzbieralo na koniec.

Ale nie ma co sie nastawiac negatywnie, damy RADE! :D

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sylwia obie w lesie widzę jesteśmy :D my musi jeszcze w kuchni pomalować jedną ścianą, bo się jakiś zaciek zrobił. Ale masz rację damy radę :) bardziej się martwię nie spakowaną walizką, ale zapomniałam kupić worków w Ikea, wiec kolejna wizyta nasz czeka :)

Malutka mam mocne postanowienie do czwartku czyli do 36+0 tygodnia sie spakować :D do tego terminu mocno zaciskam nogi ;)
 
No ja kazałam już mężowi torbę dla dzieciaczka w bagażniku wozić, bo jakby co my w szpitalu a jak go z pracy ściągnę to nie będzie jechał na koniec miasta po torbę tylko prosto do nas.
 
Papatki chyba my jedyne tak w lesie sa :D ja tez w ikei bylam wczoraj - torby zakupione :D ale nie ma co w nie spakowac, prac zaczynam w pn i cos mam wrazenie ze pogoda nie bedzie mi sprzyjala :/
Ja do przyszlego tyg czyli do 37+0 musze byc spakowana :) ale to najpierw walize badz tez torbe od rodzicow musze przytaszczyc :)

Szyszunia oj czyzbys byla kolejna szykujaca sie na porodowke? :)

Kameleleon pewnie niechbw razie W maz bedzie zabezpieczony :)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zwarta i gotowa (nie mam staników do karmienia bo nie mogę nigdzie stacjonarnie znaleźć mojego rozmiaru:/) ale mała nigdzie sie nie wybiera chyba. Do cc mam 10 dni ale już ledwo chodzę, ledwo nogi podnoszę a jeszcze muszę jezdzić autem z synem do szkoły/basen/konie. Mąż nadgania z robotą żeby pobyć z nami po cesarce na spokojnie,
 
reklama
Hej dziewczyny :) dziś nie ładna pogoda wiec chyba cała niedziela w domku :/ ale co zrobić. Maz w pracy a tak to zawsze w weekend w domu ale maja pilna prace i krótkie terminy i muszą robic by oddać to w poniedziałek ...powiedział ze ciężko będzie no ale co zrobic. Córka śpiewa i tańczy aż miło popatrzeć a ja się za trochę biorę za robienie obiadku :)
 
Do góry