reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hello :)

Ja się znowu nie wyspalam. Plecy dają mi znać niemiłosiernie. Ciągle budziłam M i prosiłam o masowanie. Poszłam pod.prysznic i z 20 min lalam na siebie ciepła wodę i wyszorowalam się gąbka porządnie (takie to przyjemne - Lubie :D :D )

Ja dziś w planach mam dalsza część pakowania rzeczy w kartony , mąż ma opróżnić piwnice a później (w koncu) mamy przetestować kolory farb .

U mnie też szaro i buro ale odkąd się ta pogoda zmieniła to nie padało a ja bym wolaala żeby deszczyk spadł wtedy się zazieleni pięknie :)

Napisane na GT-I9505 w Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry!! Pospalam dziś, nawet nie wiem, kiedy mąż poszedł do pracy. Wczoraj kupiłam ten żel z Dzidziusia do nóg co polecalyscie i od razu lepiej. Nie obudziłam się z bólem nóg ;)

To jednak więcej was się szykuje do porodu. Co nie zmienia faktu, że myślałam, że szybciej to nastąpi. Jesteśmy ewenementem na forum. Wszystko wskazuje na to, że większość urodzi donoszone bobasy :D Super.

Itucha, ja miałam jechać na te warsztaty ale odpuszczam sobie. Pojadę tylko do rodziców mecz obejrzeć ;) zajmę kanapę, stali widzowie dziś na podłodze będą siedzieć.
 
U nas nocka przespana, ale jakoś czuję się zdołowana. Dzisiaj wezmę się za sprzątanie jeśli dam radę. Dobrze, że obiad ugotowałam na kilka dni to mam spokój.

Łóżeczko już dawno ubrane ale na razie i tak mała będzie w kołysce. Muszę ją jakoś przystroić i znaleźć miejsce w pokoju. Dobrze, że to pranie już za mną.

Napisane na D6503 w Forum BabyBoom
 
Prosze jakie chetne juz na porody[emoji14]
Moja corcia mam nadzieje ze poczeka conajmniej do konca kwietnia zebysmy ogarneli chalupke.

Ewa - czekam na wiesci w sprawie kolorow :D jak nam uda sie dzis pomalowac to dodam zdjecie naszej wybranej szarosci.
Z checia oddam Ci nadmiar deszczu z Sosnowca[emoji14]
 
witam w bury sobotni poranek.
Ja dziś nawet spalam w miarę dobrze a teraz wcinam z córką grzanki i piję kawke.
Moja mama dzisiaj przyjedzie poprasować dziecięce ciuszki by trochę mnie odciążyć bo nie mogę stać za długo. Wieczorem mamy mszę w intencji szczęśliwego rozwiązania i zdrowia dla mnie i maluszka. Cała rodzina się wybiera więc moja szogunka też idzie oby kościoła nie rozniosła.
 
A moja noc tragiczna. Usnęłam szybko dość bo przed 23, ale co 1,5h wstawałam na siku. Młody tak siedzi na pęcherzu, że aż boli a raz to mnie w nocy tak obudził kopniaki em żebym tylko poszła się wysilać, że aż z bólu jęknęłam. Dba o przestrzeń skubany, rozpycha się rękoma i nogami :)
Potem obudziłam się o 5, myślałam, że nie usnę, ale na szczęście do 7 pospałam.

Ja łóżeczka nie mam złożonego. Nawet materaca jeszcze nie mam kupionego. Ale dziecko będzie w kołysce na początku, która też jeszcze nie złożona jest.
Mam poprawę trochę pościeli i kocyków. Resztę zrobię w przyszłym tygodniu, bo jeszcze mam nasze pranie do zrobienia.

Ewelina89 no to też się powoli szykujesz do porodu :)

Ewa z tym lanie wody to uważaj. Bo to przynosi ulgę, ale teże może wywołać skurcze.
 
Witam u mnie dzis piękne słoneczko świeci wiec dobrze jest. Noc względnie przespana. Śniadanie zjedzone, sałatka na imprezę do znajomych prawie zrobiona jeszcze musze jechac z córcia po sweterek a nigdzie nie ms białych tylko kremowe. Szalu można dostać..
Widzę ze same dobre wieści i tak trzymać powoli zaczynamy sie przygotowywac do rozpakowania u mnie brzuch tez coraz bardziej sie obniza.
 
Cześć dziewczyny
Dziś wycieczka do Obi po roślinki- sadzić sama nie posadzę w tym stanie, więc fachowiec mnie tym razem wyręczy, bo mąż ogródka nienawidzi i całe jego zajęcie to koszenie tych 100 m@ trawy i przycinanie ligustru raz do roku. Nasadzenia są moje, więc we wtorek "posadzę" tak jak umiem :happy2:.
Przy okazji zajrzę do TKM czy jakaś fajna torba w kolorze pink do wózka nie przyszła.Następna moja wycieczka w tym kierunku będzie dopiero po porodzie...
Widzę, że nie ja jedna się szykuję i fajnie! Z tym, że lepiej ten 37t mieć skończony, żeby nie było w razie "w":ninja2:

EWKA jeśli masz choć kawałki płyt GK to polecam własnie do prób kolorystycznych, bo kolor powinno się przy różnym świetle zobaczyć i wówczas możesz po całym pomieszczeniu z tym kolorem biegać- ja tak robię.
13x13 na zamkniętym jest wątek ogólny , który żywo chodzi i polecam, bo tu nie wszystko można pisać:cool2:

po wczorajszej konsultacji - mam receptę na engerix; kupię dziś i będę trzymać w lodówce;

dobrego dnia dziewczyny! Mam nadzieję, że dam rade i TKM i dział z roślinkami w OBI obskoczyć, bo ja już ledwo ledwo....
 
reklama
Do góry