reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

A jakoś teraz poczułam się tak fajnie w ciąży, zwłaszcza jak ładnie się ubiorę, umaluje. Taka ładna ciężarna :D Jak rozstępy na brzuchu nie wyjdą to będę prze szczęśliwa :)
 
reklama
Po mojej pierwszej ciąży tez nie było śladu :) brzuch plasciutki ;) kilka rozstępów na piersiach od spodu, ale nie przejmujcie się, bo one później robią się białe i prawie nie są widoczne. fakt, że dojście do formy trochę mi zajęło, ale wtedy przytyłam chyba 16 kg, teraz mam dopiero 6,5 na plusie, wiec myślę, że szybciej pójdzie :) nawet jak dobije mi do 11,co chyba już nie jest możliwe, to i tak póki co jestem zadowolona :)
 
IPo dzisiejszym śniadaniu i kolacji przy dawkach insuliny, przy których z reguły mam na granicy albo lekka przekroczone glikemie miałam dość niskie wyniki.
Wiecie co to oznacza? Że cukry mi się normują a to oznaką zbliżającego się porodu. Wg om od poniedziałku mam 37 tc, ale jakby liczyć wg usg, które cały czas pokazuje starszą ciąże to by mi wychodził 38 tc. Ja tu liczyłam jeszcze przynajmniej na dwa tygodnie spokoju i dalej liczę. Muszę się oszczędzać.
Akurat jak auto się popsuło i niewiadomo co w nim nie działa. W między czasie szukamy nowego, ale to tak też nie od razu.
Nic poobserwuję te cukry, może to tylko dzisiaj tak.

Co do wyglądu to ja się czuję dobrze w ciąży. Mam tylko brzuch z przodu a reszta chuda, ręce to jak patyki mam.
 
Jedyne co nie mam co narzekać na piersi :D jak były małe tak są :D także jedno zmartwienie z głowy :D

Brzuch mi przeszkadza w siedzeniu :/ muszę mieć rozchylone nogi bo tak to leży mi na udach :D
Również czuje się bardzo dobrze, chciałabym żeby pogoda się poprawiła żebym mogła wskoczyć w inne ciuszki.

W smyku to te pieluchy pampersa premium care są drogie, właśnie patrze że za opakowanie 160szt w rozm. 2 jest 108,99, gdzie w carrefour to samo za 78,99 (patrząc na tą stronkę z pieluchami i mlekiem co malutka kiedyś udostępniła) także szału nie ma.
 
Gosia dołączasz do czwórki chcącej rozpakować się najszybciej? Maui, kaylla, Ewa i Ty :D Któraś będzie pierwsza chyba :)

Ja mogę poczekać jeszcze trochę. Nie pcha się przed szereg :) Tylko co jeśli nie mam wpływu na to. Nawet skurczy mocnych nie mam ale to nie muszę mieć. Ja w poprzedniej ciąży szyjkę miałam zamkniętą do końca. Lekarz wróżył mi przenoszenie wręcz a jak przyszło co do czego to szyjka "zgładziła" mi się w kilka godzin.

Jest jeszcze kameleonleon z wyznaczoną datą cc
 
Ja jestem w kinie na batmanie ale wyszłam teraz bo tak głośno się zrobiło ze mały mi zaczął skakać w brzuchu , poza tym już plecy dały o sobie znać. Poszłam do ubikacji podcieram się a tam gesty śluz zabarwiony delikatnie na taki kolor pomarańczy. Myślicie że to powoli odchodzi czop ? Czy to coś zupełnie innego ?

Malutka ja to chce przynajmniej 2 tyg jeszcze być w dwupaku.
 
Ja jestem w kinie na batmanie ale wyszłam teraz bo tak głośno się zrobiło ze mały mi zaczął skakać w brzuchu , poza tym już plecy dały o sobie znać. Poszłam do ubikacji podcieram się a tam gesty śluz zabarwiony delikatnie na taki kolor pomarańczy. Myślicie że to powoli odchodzi czop ? Czy to coś zupełnie innego ?

Malutka ja to chce przynajmniej 2 tyg jeszcze być w dwupaku.

Ewa90 jak dla mnie to czop. Ale może też odejść nawet dwa tygodnie przed porodem. Mi odszedł dopiero z wodami w szpitalu.
 
reklama
Ewa myślę, że to "efekt wyjetego krążka". Niestety nie wiem jak wygląda czop, więc nie podpowiem.. może to i być to..

Co do rozstępów to ja póki co (wypluc, odpukac i zapomnieć) na brzuchu ani piersiach nie mam ani jednego. Za to mam na udach i delikatne na lydkach, ale to już z przed ciąży niestety. Dołączam do grona cycatek... miałam duże piersi i teraz są większe, a jak przy karmieniu jeszcze urosną to już chyba namiot będę na nie zakładać :/

Gosia oo prosze.. czyżby się cos zbliżało..

13x13 nie masz innego wyjścia z tymi urodzinami. Ja sie zastanawiam czy zdążę swoje odbebnic (22.04) zanim urodze, mam nadzieje,ze tak ;-)

Ja to z podziwu wyjść nie mogę, że się tak trzymamy, jeszcze żadna nie urodziła mimo, że tu już 8 kwiecien, prawie 9. ;-) wszystkie ładnie zaciskaja nogi, oby tak dalej, aby każda doczekała do bezpiecznego momentu i wtedy możemy sie rozpakowywac chocby hurtowo.

Co do skurczy to ja nie wiem czy u mnie to są skurcze czy ruchy małej. A brzuch mam nisko w zasadzie chyba cały czas, ale bardziej sie póki co nie obnizyl, nie na tyle by mi przeszkadzal w chodzeniu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry