reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
U mnie na szczęście rozstępy nie wyszły. Miałam całkiem sporo po okresie dojrzewania na udach i piersiach, ale nowych nie zauważyłam.
Za to piersi... Dziewczyny, jestem zrozpaczona... Są olbrzymie! I dla mnie już po prostu nieestetyczne. Nie wiem jak takie wielkie cycki mogą się podobać. Żeby dopełnić mojej rozpaczy skóra nie wytrzymuje takiego ciężaru i trochę się obniżyły. Nie mogę na nie patrzeć...
Jest choćby cień szansy, że po karmieniu wrócą do dawnego stanu z pomocą ćwiczeń, kremów, masażów? Bo jak nie to chyba tylko operacja. Ja chcę z powrotem moje małe C :(
 
U mnie na szczęście rozstępy nie wyszły. Miałam całkiem sporo po okresie dojrzewania na udach i piersiach, ale nowych nie zauważyłam.
Za to piersi... Dziewczyny, jestem zrozpaczona... Są olbrzymie! I dla mnie już po prostu nieestetyczne. Nie wiem jak takie wielkie cycki mogą się podobać. Żeby dopełnić mojej rozpaczy skóra nie wytrzymuje takiego ciężaru i trochę się obniżyły. Nie mogę na nie patrzeć...
Jest choćby cień szansy, że po karmieniu wrócą do dawnego stanu z pomocą ćwiczeń, kremów, masażów? Bo jak nie to chyba tylko operacja. Ja chcę z powrotem moje małe C :(
Też mam oklapłe wielkie cycory. Miałam duże przed ciążą a teraz tylko się powiększyły. Podobno regularnymi ćwiczeniami da się je podnieść, dobry krem ujędrniający też nie zaszkodzi.

Napisane na D6503 w Forum BabyBoom
 
Gosia infekcja Cie dopadla?

Ja tez mam maxicosi cabriofix , wydawałmi sie duzo solidniejszy niz city - był jakiś taki lekki i miałam wątpliwości co do niego

Mi sie tez brzuch nie obniżył chyba.. w poniedzialek pierwsze ktg. .. 19 dni do cc.

Malutka , ale Ciebie to nosi :) a oszczędzać się miałaś :)
Oj wiem, wiem :D Ale wszystko już wiem przynajmniej :D

Malutka466 cóż to za ktg???? przecież na tym to polega, ze samo zapisuje
Takie mają... tam wydawało mi się normalne, a teraz jestem zaskoczona.

Więc wracając do fotelika, isofixa mamy, ale pan w sklepie powiedział, że to jeden z pierwszych isofików i będzie strasznie ciężko się montować i nie gwarantuje nam, że będzie ona tak stabilna jak powinna być. Jak znajdziemy adaptery do wózka to kupimy Maxi Cosi, tylko teraz Citi czy Cabriofix musimy zdecydować. Różnica między nimi jest taka, że Cabriofix można zamontować w razie w na bazie. A Citi zamontowął nam w aucie i świetnie leżał tylko w pasach. A jaki lekki. Musimy o nich poczytać.
A i pan z Bobowózków taki sobie... a pan w Akpolu na Łacinie niezła wiedza, poświęcił nam mnóstwo czasu.
 
Baze montuje sie raz potem tylko wpina sie na nia fotelik. Moze macie jakichs znajomych lub inna mozliwosc proby zamontowania ba x e w swoim aucie. Jak sie sprawdzi wtedy kupic. My kupilismy baze uzywana
 
Moje piersi wróciły potem do normy. Brzuch też. Nie mam zwisów ze skóry. Da się wszystko wypracować. Lekkie rozstępy to nie problem. To nasze ciało jest, na żywo nigdy nie będzie wyglądać jak z photoshopa :)
 
Mnie kilka wyszlo na biuscie ale sa ledwo widoczne na szczescie i jest ich malo.na biodrach mam symetrycznie dwa i pod brzuchem sie jeden zrobil i on jest najbrzydszy i wcieram palmersa a w rossmanie kupilam jest promocja na bio oil za 200ml zaplacilam 65zl z 85zl
 
Baze montuje sie raz potem tylko wpina sie na nia fotelik. Moze macie jakichs znajomych lub inna mozliwosc proby zamontowania ba x e w swoim aucie. Jak sie sprawdzi wtedy kupic. My kupilismy baze uzywana
Niby tak, ale nasze zaczepy na isofixa są wysoko, nie tak jak teraz montują. Poza tym nie ukrywam, że chwilowo nie posiadam takiej gotówki na zakupienie bazy.
 
A w którym tygodniu pojawiły się wam rozstępy na brzuszku? Bo ja na razie nie mam, ale skóra jest napięta do granic możliwości, aż swędzi i się świeci od tego naciągnięcia i zastanawiam się czy to nie pierwsze oznaki. Ja za to dostałam cellulit na pupie i udach, ale co tam, walczyć będę z nim później :-p
 
reklama
A w którym tygodniu pojawiły się wam rozstępy na brzuszku? Bo ja na razie nie mam, ale skóra jest napięta do granic możliwości, aż swędzi i się świeci od tego naciągnięcia i zastanawiam się czy to nie pierwsze oznaki. Ja za to dostałam cellulit na pupie i udach, ale co tam, walczyć będę z nim później :-p
U mnie dopiero teraz wyszły, jutro kończę 35 tydz.

Mam nadzieję, że się nie powiększą bardzo. Jakoś nigdy nie byłam wrażliwa na takie rzeczy a teraz mnie to dobiło. Nie dość, że czuję się jak słoń, zero wdzięku, to jeszcze teraz te rozstępy..

Napisane na D6503 w Forum BabyBoom
 
Do góry