reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Kaylla jutro po południu mam wizytę u Pediatry-wirusologa celem konsultacji i odbioru recepty; zamówię w aptece, żeby mieli na stanie dla mnie, a mąż dowiezie, albo będę szczepić jednak później niż w 1 dobie, to zakupię później; no jutro pogadam co uważa zawodowiec;


Tak , wózek kolor pink jest typowy dla dziewczynki; no ale co mi jeszcze w życiu pozostało? tylko szaleć! 4 ciąży nie będzie RACZEJ!
 
reklama
Dzisiejszy dzień jest dniem dostawy wózków. Oto i nasz złożony i oblookany Joolz. Kolor uniwersalny, bo też w założeniu dla dwójki. :)
image.jpeg
image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    727,4 KB · Wyświetleń: 609
  • image.jpeg
    image.jpeg
    678,7 KB · Wyświetleń: 685
Cześć mamuśki.
Dzień jakiś bury... noc chociaż przespana

O wózki super!!!
Może czas po mój pojechać?

Dziś z córką do lekarza -już mi cięźko jeździć autem takie hektary... jeszcze tylko przyszły tydzień i M zacznie mnie wozić.

Córce zamówiliśmy urodziny na sali zabaw, teraz zaproszenia i 20.04 szybka impreza (obym dała radę)

28 dni zostało... jak ten czas leci...
 
Witam porannie.

Widzę, że wczoraj dzień wózkowy :-D

Maui róż jak siemano, zdradzilby od razu płeć ;-) ale ładny, choc ja (podobnie jak dziewczyny) nie zdecydowałabym sie na róż ze względu na plany kolejnej ciąży ;-)

Ania bardzo ładny wozeczek, też mam granacik.

Kameleon kolorystyka świetna, połączenie żółtego z szarym, no fenomenalne ;-)

Tez nie mogę lajkowac na apce :/

Malutka też po bezpiecznym maluchu zwatpilam w swój fotelik, odrazu na następny dzień go przymierzalam do samochodu i troche motania pasem będzie. Na jaki fotelik sie namyslilas?

13x13 obys dała radę, bo córci będzie przykro.

No teraz wszystkie czujemy jak bysmy na bombie siedziały, bo zegar tyka i dni ulatuja teraz migiem..

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry