reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

13x13 jak przy chodzi co do kasy, to tylko córka daje dychę , a reszta to chyba ma taki syndrom, że nie tyle nie chce przegrać, co wyjść na głupka, bo najpierw są mądrości , ze wyglądam na „dziewczynka/chłopiec” a potem wątpliwości hehe

Niesia możesz pojechać jeszcze na lepsze USG , ale oni nie ważą, tylko mierzą kości, długości i nie sa nieomylni, bo jak patrzyłam na kwietniówki to 500 gr różnicy było między wagą usg a urodzeniową
 
reklama
Maur powtorze sie - wozek boski, Zoska w tej furze bedzie robila furore :D :D
No i dzieki, ze mnie oswiecilas, bo zapomnialam o naszym zamknietym watku i pewnie huz nie nadrobie :( ale napewno zaczne zagladac !

Kameleon wozek swietny i fajna kolorystyka tez go i torino bralam pod uwage. Sadze, ze nie bedziesz zalowala:)

Kaylla kochana sadze tak jak dziewczyny, warto jeszcze troszke sie pomeczyczyc, jak z Dzidzia wszystko wporzadku, niech przybiera w brzuszku :) i uwierz mi, ze z moja mama mam dokladnie to samo!
Jak rodzilam syna to nawet zadzwonila do szpitala ( ja nie odbieralam tel, bo mialam dosc jej natrestwa i zadawania durynch pytan ) zeby mnie tak nie meczyli; no i pozniej mialam 'przerabane'.. Ogolnie nadal jej to wypominam, ale ona i tak nic sobie z tego nie robi.. Nie przetlumaczysz..

Ja dzis do poludnia mialam straszny bol na wysokosci mostka. Caly brzuch twardnial i az tam siegal bol. No i w sercubtez mnie kilka razy zakulo. Bardzo sie przestraszylam. Ale obecnie jest juz okey, ale nie wiem czy to taki silny promieniujacy skurcz czy co?!?!?!
Dobrze, ze jutro mam wizyte, jeszcze z usg :D
Dowiem sie jak tam moja Niunia stoi wagowo, ale ja i tak az tak duzej wagi do tego nie przywiazuje.
Takze Niesia jak lekarz nie widzi nic niepokojacego to tez sie nie martw na zapas :)
 
Ewelina a ty w końcu na jaki wózek się zdecydowałaś?

Maui a to ciekawe, że dzieci nie znają płci :) ale podejrzewam, ze wtedy tajemnicy byś nie utrzymała :D
 
GosiaLew

no nie znaja, bo miały sprzeczne zamówienia, wzajemną krytykę co do imion i ucięłam to- nie ma nic, zero informacji, babcia próbowała wywiad robić w kolorze ciuchów ale poległa też :cool2:mam chłopca i dziewczynkę, więc można sobie robić niespodziankę:biggrin2:
 
GosiaLew

no nie znaja, bo miały sprzeczne zamówienia, wzajemną krytykę co do imion i ucięłam to- nie ma nic, zero informacji, babcia próbowała wywiad robić w kolorze ciuchów ale poległa też :cool2:mam chłopca i dziewczynkę, więc można sobie robić niespodziankę:biggrin2:
wiecie tylko Wy, ja , mąż i lekarz
 
Hej dziewczyny jutro jadę na badanie krwi i moczu a we wtorek mam lekarza i tez się zastanawiam ile przybrał bo w 33t ważył około 1500 wiec bardzo mało :( mam nadzieje ze teraz ma przynajmniej 2300 dlatego też sadze ze przenoszę bo nie chciałam bym urodzić malucha który by nie miał nawet 3 kg chyba że lekarz się pomylił i z waga się ciulnol zobaczymy we wtorek. Córkę urodziłam z waga 3790 dlatego teraz to mnie przeraża ale staram się tak nie myśleć i zobaczę teraz co lekarz powie jak będzie warzyl malucha.
Siedzę w wannie i odpoczywam ale jestem dziś jakąś zmęczona :( spać mi się chce chyba dziś wcześniej się położe ale pewnie i tak nie będę umiała usnac :/
spokojnego wieczorku :)
 
A ja znowu pod ktg, już trzecim dzisiaj. Nudne to jest:p

Maui - ty już kupowalas ta szczepionke dla dziecka? Przechowujesz ja normalnie w lodówce w domu?
 
Niesia, ja tez mam miec Malutka z wymiarow.
Ja bym na Twoim miejscu dla swietego spokoju poszla to skonsultowac, bo ta roznica na brzuszku wydaje sie na granicy normy. USG ma granice bledu i na wage nie ma co patrzec, ale to co powtarza moja lekarka ;"Jezeli jest proporcjonalny przyrost to wszystko jest w porzadku".
Ty piszesz ze u Ciebie jest roznica na brzuszku. Lepiej to sprawdzic.
 
Jesteśmy na warsztatach bezpieczny maluch i doszliśmy do wniosku, że kupimy fotelik nowy. Ten z zestawu do wózka to ma montaż tragiczny i jest ciężki. Także wydatek ale bezpieczeństwo synka najważniejsze :)
 
reklama
Maui - wózek nie w moim stylu ale kolor jest boski! :)
sama bym się też na taki zdecydowała, ale planujemy dwójkę dzieciaczków więc musieliśmy na neutralny postawić.

Ależ konspiracja, miło że jesteśmy w gronie wtajemniczonych :D uważaj żeby dzieci nie dołączyły do forum żeby dowiedzieć się o płci maleństwa :p hehe

kaylla
- przynajmniej wiesz że jest dobrze :) - nie marudź :p


mój lekarz prowadzący to ostatnie usg robił mi w styczniu, gdyby nie badania prenatalne to nic bym nie wiedziała..
liczę, że na kolejnej wizycie 20ego będzie łaskaw zrobić bo to będzie już 35+3 a chociaż orientacyjnie chciałabym wiedzieć jakie malutka ma wymiary i czy faktycznie jest długa bo czuję ją dosłownie wszędzie.

kolejny sukces panele kupione, trzymajcie kciuki żeby do niedzieli udało nam się skończyć pokoik małej. :)
 
Do góry