reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Dzień dobry wszystkim, u nas ponuro, szaro, buro... Nic nie zostało po wczorajszej pogodzie.

GosiaLew stwierdził, że do porodu to mi tyle starczy, dziwne, że jużnie kazał się umawiać, choćby kontrolnie na wizytę, dlatego cieszę sie, że idę do tej poradni.
Mam glukometr acc-check performa i nakłuwacz fastclix. Ale nie mam wogóle wprawy, robię nakłucie, krew wogóle nie leci, a podobno nie można naciskać opuszka, krwi jest za mało i test nie wychodzi i muszę powtarzać.
 
Witam się i ja. Pogoda straszna deszcz mnie obudził.
Wczoraj przypadkiem weszłam na lipcowe mamusie i bardzo się zdziwiłam bo tam już wątek rozpakowanych mam. Pierwsze co pomyślałam to że zrobiły wcześniej ale tam już jedno maleństwo już jest, takie naprawde maleństwo 710 g. Tak sobie pomyślałam że nasz wątek to taki dość szczęśliwy jest, żadnych skrajnych wcześniaków i w sumie coraz pewniejsze że raczej większość będzie donoszona. Widać maj to szczęśliwy miesiąc.
 
Widać maj to dobry miesiąc. Lato nam nie dokuczy, a pogoda coraz cieplejsza, w sam raz na spacerki.

Na wózki czasem trzeba czekać 2-3 tygodnie wiec lepiej zlozyc juz zamowienie. Do mnie nikt się na razie nie odezwał z bobowozkow, a teoretycznie mieli dzwonić jak wózek zostanie nadany. Do 8 kwietnia ma być.
 
Witam! Wczoraj po calym dniu na swiezym powietrzu padlam jak aniol :D Mlody mnie wykonczyl, nie wiem skad te dzieci biora tyle energii hehe nawet pokopalam z nim troche w pile, no i jak wyladawalam w domu to cala obolala.
Rowniez deszcz zrobil mi nocna pobudke i oczywiscie meczylam sie zeby zasnac:oo2:

Maur to ino zaraz nam sie pochwal! Najwazniejsze, ze dotrze przed porodem i na spokojnie bedzie czekal na Malude! :)
A z tym czasem oczekiwania to tez nie rozumiem po co wprowadza kupujacych w blad, skoro wozki nie docieraja w tym czasie, ale napewno dorzucila Ci jakiegos gratisa, bo slyszalam, ze tak przekupuje :p

Z tym watkiem poczekajmy na pierwsze porody, choc to juz pewnie lada moment.. :D

Fajnie, ze juz poznajecie te daty cc,
tez bardzo bym chciala wiedziec kiedy urodze, bo chodzic jak taka 'tykajaca bomba' to nic fajnego..
 
czekam czekam, na razie kuriera ni huhu... wczoraj sprzedałam samochód- ewidentnie nawet na zakupy nie ma sensu, żebym sama jechała, bo po pół godzinie myślę, że rodzę...

idę na oxy, nie na CC, chyba ze nagle coś się stanie i będą musieli mnie ciąć; może też urodzę samoistnie w ciągu tygodnia?
w każdym razie mieć datę to komfort, ale jak można zdać się na naturę, to na pewno lepiej...
 
Ewelina, żadnego gratisu nie dostałam. Dzwoniła do mnie z info tylko że do 8 kwietnia wózek u mnie bedzie.
Ewelinka miała na myśli tę Panią, u której ja zamówiłam. Owszem, planowała gratis, a ja planowałam za niego zapłacic, bo to cos co domawiałam. Niestety sprzedająca regularnie przekracza termin, a wystarczyłoby wpisac, że towar idzie 2 miesiące; ja lubię czyste zasady gry
 
reklama
Papatki no ja mam wizytę jeszcze jedną u diabetologia w 38 tv,- ale powiedziała mi,- że jak nie będę miała potrzeby to nie muszę przychodzić poza tym cukry Koło 38 tc zaczynają się notować, ale glikemię i tak trzeba sprawdzać. Ja lekko wyciskam z palca, bo inaczej mi nie poleci nic a kłuje się na 1 lub 2. Też Mam accu Check performa glukometr.

Też ostatnio pomyślałam, że nas to na szczęście nie ma takich skrajnych przypadków wczesnych urodzeń.
 
Do góry