reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
13x13 Maui dlatego ja jestem zwolennikiem niedużych działek budowlanych ale np. w mieście. Gdzie dojazd do domu jest asfaltowy, kanalizacja. Ogród taki zeby było trochę trawki, taras, iglaki i kwiaty. Reszta może być wyłożona kostką, modnym betonem lub egzotycznym drewnem. Co do odśnieżania u nas jest wspólnota na osiedlu i na czas zimy jest wynajmowane odśnieżanie.
 
Oj tak :/ szykuje się , że mnie położa. A jak nie to szczerze będę zdziwiona. Uważam że jak wyjma mi krazek (a ma to nastąpić w piatek) to powinni mnie monitorować. Tymbardziej ze ta moja powiedziała ze jak krążek wyjmie to duże prawdopodobieństwo że poprzez rozwierajaca się szyjke przejdą bakterie na dziecko wiec może zrobią cc ? A może jeszcze poczeka z tym krążkiem? W sumie mówiła ze 4 dni globulki przyjmować z krążkiem pozostałe 8 juz bez krążka . Nie wiem nie wiem co oni tam wymyśla
 
Ania_Beata Tak jak ja - też uważam, ze chata, ale ogród mini, w mieście:cool2:zawsze twierdziłam, że wystarczy miejsce na leżak:-) :)
 
Ewa a antybiotyk z globulek dziala na wszystkie czy masz tam kilka substancji aktywnych w globulkach?
Mi dopiero udalo sie zwalczyc po antybiotyku dozylnym w szpitalu i masie probiotykow zarowno dowcipnych jak i doustnych. Do cc i tak chyba dostane antybiotyk ....ale nie wiem
 
Właśnie ten gronkowiec to tak przy okazji wyszedł ale dobrze, że chociaż gbs ujemny. Ja jeszcze walcze z grzybem jestem pewna, że mam go od początku ciąży ale jak w końcu zrobiłam wymaz chyba w 32tyg to wyszło, że nieliczne więc odstawiłam mocniejsze leki a teraz znowu jest ale tym razem obfitszy :/
Ewa jakie leki dostałaś?
 
A ja sobie nie wyobrażam mieszkać w Poznaniu :D Tylko 2 lata mieszkałam na Łazarzu (których nie pamiętam ;) ), a potem była przeprowadzka za miasto. Całe życie w bloku, ale lubię. Moi teściowie mają działkę, więc zawsze jest gdzie iść poleżeć.

Tak myślę i myślę nad wątkiem o rozpakowanych mamusiach. Kiedy go założyć, jak pierwszy maluch będzie, czy już zrobić. Bo Wioleta Ty nie masz kompa naprawionego jeszcze?
 
Jutro mam.do odbioru jakieś globulki kręcone (robią na miejscu w aptece) na dziś nie dali rady zrobić :/ I dostałam maść na smarowanie odbytu i warg sromowych triderm
 
Kameleonleon wiesz co nawet nie wiem ona mi tłumaczyła jakieś dziwne nazwy wymawiala ja ich za cholerę nie pamiętam a wyników nie mam.ze sobą bo coś tam podkreślała a
I zabrała je do szpitala
 
reklama
Ala_25 normy dla kobiet w ciąży przy badaniu glikemi to 120 po 1h po posiłku.

Papatki ja mocz badam od niedawna paskami bo mi wyszły ciała ketonowe przy badaniu moczu w labolatorium. Takie paski kosztują 34 zł, ale nie jest to konieczne. Jaki masz glukometr? Lekarz wypisać Ci jednorazowo 200szt pasków? To nieźle, bo to są 4 opakowania a mogą tylko dwa jeśli nie ma insuliny. No ale to jego sprawa.

Gbs musze odebrać. W czwartek robiłam wymaz to już powinien być.
 
Do góry