reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Właśnie odebrałam wynik moczu leukocyty 15-20 wow ale ponoc w końcowym stadium sie podwyższają i dość liczne bakterie juz mam stresa :( jutro wizyta u ginekologa
 
reklama
U mnie właśnie po wizycie położnej :)
Na lalce uczyłam się kompac i pielęgnować i ubierać :p oraz co mieć pod ręką najpotrzebniejszego .
Spakowalam tez małego do szpitala (do dwóch szpitali bo jeszcze nie jestem zdecydowana , w jednym dają ubranka a w drugim nie - wiec tylko tu chodzi o kwestie ubranek )
Teraz ogrzewam sobie golabka i idę leżeć bo chwile się pokrecilam podczas "mycia dziecka " . Pani położna stwierdziła że mam dziwna macice taka "pofalowana" i mały tak śmiesznie dlatego ułożony.
Dzwoniłam do mojej gin to kazała mi zrobić badania na HBs, HIV , morfologie , mocz , magnez , potas . Ciekawe czy u mnie będzie czysto w moczu.

Dzwoniłam do sklepu z wózkami - zamówiłam w końcu i w piątek moj M jedzie po furę dla Oskarka :) juz się doczekać nie mogę !
 
Cześć!

Właśnie wróciłam z weekendowego wypadu z moim M. i mam zamiar podjąć próbę nadrobienia forum :)
Odwiedziliśmy Uniejów i pomoczyliśmy trochę tyłeczki na termach (spokojnie - lekarz pozwolił) :D Początkowo byłam spanikowana tak daleko od domu, że jeszcze zacznę tam rodzić, ale wszystko było ok. Kiedyś czytałam o tym, że podobno kobieta bliżej terminu porodu boi się oddalać zbytnio od domu i faktycznie doświadczyłam takiego odczucia :p Chcieliśmy zrobić sobie taki ostatni wypad tylko we dwoje na jakiś czas i teraz jestem bardzo zadowolona, że się odważyłam :)
Wracając zajechaliśmy do Wawki pooglądać wózki i stanęło na Camarelo Carera. Jutro zamówię.
 
Zazdroszczę tego wypadu :) ja z moim M bardzo lubilismy jeździć na weekend do różnych miast :) teraz to już tylko z synkiem :) no chyba ze jak podrośnie to babci się podrzuci na 2-3 dni ale nie wiem czy będę umiała wyjechać bez dziecka :)
 
Ewa90, to polecam Uniejów jak już Oskarek będzie na świecie :) Widziałam kilka mamuś z takimi szkrabikami małymi. My pewnie skoczymy sobie tam jeszcze w okolicach sierpnia w ramach relaksu jak już Pola będzie na świecie. Autostradą to jest chwila moment z Naszych stron :)

W sobotę miałam zajęcia w SR z I fazy porodu. Położna opowiadała o tzw. kryzysie 7 centymetra i się uśmiałam :p Podobno kobiety mówią wtedy wszystko, żeby tylko zabrano je na CC lub cokolwiek innego. Łącznie z groźbami, ze zaraz wstaną i pójdą do domu :D Teraz to jest dla mnie zabawne, ale pewnie jak sama tego doświadczę to użyję wszelkich gróźb karalnych wobec personelu szpitala, żeby mi ulżyli w cierpieniu :)
 
Z mojego miasta do Uniejowa jest 200 km , koleżanka tam jeździła na jakieś termy ;) ponoć bardzo fajne miasto. Może i skorzystam - kto wie :)
 
Ja mam w domu znowu sajgon. Wszystko trzeba wynieść z pokoju chłopców.
Na gardło psikam uniben. Jeszcze sobie zrobię herbatę z lipy. Najwyżej szałwia przepłuczę, jako działanie przeciwzapalne. Ale boli trochę mniej.

Niesia_88 super, że weekend udany.

Najważniejsze, że po usg wszystko w porządku.
 
Boże czuje się dziś jak kapeć. Taki przetyrany przez kundelka. Leniwy weekend, leniwy poniedziałek... Jutro się biorę do roboty:D od tego nic nierobienia jest mi gorzej i gorzej :/
 
Ja się dziś czuje strasznie spać mi się chce, jakiegoś w ogóle doła mam. Rano myślałam że po prostu kofeiny mi brak więc wypiłam trochę pepsi bo kawa nadal mi nie wchodzi, ale to nic nie pomogło Teraz wypiłam zieloną herbatkę i dalej mi się nic nie chce. A muszę poskładać dziś górę prania bo jutro muszę spakować mnie i córkę do szpitala na trzy dni. w ogóle muszę mężowi przygotować wszystko dla młodszej córki bo inaczej będę miała co chwile telefon gdzie co jest.
 
reklama
Niesia - zazdroszczę weekendu. My też rozważaliśmy wyjazd gdzieś, ale pogoda nas nie zachęciła. Dodatkowo ja się jednak boję oddalać od Poznania. Jakoś tu się bezpieczniej czuję w razie czego. Niby to jeszcze 2 miesiące, ale tyle się naczytałam o wcześniejszych porodach przy cholestazie, że się po prostu boję. I obawiam się, że nie do końca umiałabym się zrelaksować na wyjeżdzie.

kameleon - ja Cię nie mam zamiaru namawiać do żadnych badań, Też uważam, że u Ciebie to raczej kwestia jakiejś alergii skoro tamte wyniki wyszły w porządku:)

Mój kręgosłup mnie wykańcza. Mam wrażenie że boli mnie przez ok. 80% czasu i to niezależnie od pozycji = czy siedzę, stoję czy leżę. Najgorzej jest chyba jak siedzę, wiercę się strasznie, żeby się ruszać, żeby było lżej, ale średnio pomaga. Jak się położę, to ulga jest na 5 minut, a później znowu boli...
 
Do góry