reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

Ja mam mdłości a nie wymiotuje raczej. Kwestia indywidualna. Jeżeli na usg jest wszystko okej i tak Ci gine powiedział to nie masz się o co martwić :)
 
reklama
Nie martw się bo to bardziej stresuje Ciebie i malucha. Nie możesz się stresować. Wszystko jest okej,mówię Ci. Dolegliwości są inne dla każdego.
 
Może to głupie ale dobrze wiedzieć że nie jest się samemu w tych dolegliwościach. Ja odliczam do tego 12tyg. żeby się skończyły te tragiczne mdłości i wymioty.

Marcelina przestań tyle czytać bo sobie tylko nawkładasz tego do głowy i przeżywasz później. Każda ciąża jest inna, nie musisz mieć wcale objawów, albo pojawią się później. Jak Cię coś niepokoi to idź po prostu do lekarza.
 
Ja też nie wymiotuje ze 3 razy mnie zerwało ale zanim doleciałam do łazienki to mi przeszło :-D tez czesto mysle czy wszystko jest w porządku bo mnie nawet brzuch nie boli w sensie, że ma się to odczuwać jak się macica powiększa. Mam za to ogromny wstret do jedzenia ciagle chodze głodna i mam mdłości bo nic mi nie smakuje. Już nie mogę się doczekać usg a to dopiero w nastepnym tygodniu. Do tej pory miałam tylko jedno w 6 tyg. Koło 11 tyg robią już takie usg przez brzuch czy jeszcze nie?
 
:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::eek::eek::eek::eek::eek:
i to tyle co mam do powiedzenia....

Ja nie wymiotuję -ja rzygam najzwyczajniej, wczoraj wieczorem to aż się trzęsłam z wycieńczenia

jutro lekarz i kroplówki w szpitalu, mam nadzieję że mnie nie zostawią bo nie mam już na to siły.

Ja się czuję jakbym już z rok nie brała udziału w normalnym życiu...

Wczoraj powiedziałam, że jedyne co chcę to się wykąpać i umrzeć....
 
Hej :)

Lacze sie z wami w bolu mdlosciowym :( mialam taaaka nadzieje ze tym razem nie bede musiala tego doswiadczac... Ale co zrobic... Czekam niecierpliwie do 14 tygodnia (w poprzedniej ciazy czekalam do 12t. i jak nadszedl to do mdlosci dolaczyly wymioty :p wiec tym razem przesuwam granice). Tez mi waga leci jak niektorym z Was ale ogolnie tym razem jestem bardziej wyluzowana niz w pierwszej ciazy i nie czytam, nie rozmyslam = nie stresuje sie :) polecam! :D W czwartek ide na pierwsza wizyte wiec pewnie w poczekalni troche sie juz postresuje ale poki co zakladam ze jest oki. A dziewczyny ktore mdlosci nie maja - cieszcie sie na prawde... ja bym duzo dala zeby sie czuc normalnie.
 
Dziewczyny,
wyłaniam się z otchłani... ja się na razie nie będę za dużo rozpisywać/udzielać... zwyczajnie nie mam siły, mocy ani czegokolwiek. Łączę się z Wami w każdym bólu, objawie (no oprócz wymiotów) , niemocy. Ja się normalnie czuję jak w jakieś ciężkiej depresji. Nie znam tej osoby, którą teraz jestem:szok: Mam nadzieję, że to jeszcze jakieś 2-3 tyg i wrócę do życia.
 
Hej kochane,
Ja tez bez zycia. Troche mnie nie było. Witam nowe mamusie.

Olcia Tulę. Wiem co czujesz.

Moje samopoczucie plus ogrom pracy sprawiają ze nie ma mnie regularnie i narazie pewnie tak będzie. Ale wpadam podzielić sie z Wami moim odkryciem i sposobem dzieki któremu bardzo pomogłam sobie jesli chodzi o
Mdłości i wymioty. Wymiotowałam kilka razy dziennie, mdłości męczyły mnie nawet w nocy. Trzy dni temu ktoś poradził mi łykanie magnezu b6, podobno niedobór witaminy b6 jest u większości kobiet wynikiem mdłości w ciazy. Niewiele sie zastanawiając od dwóch dni biore po jednej tabletce rano i wieczorem. I serio nie moge uwierzyć czy to siła sugestii, czy to efekt placebo, ale czuje sie o niebo lepiej. Czasem mnie zemdli delikatnie ale to pikus. Musze pilnować posiłków i jest ok. A było tragicznie. Odzyskałam siły i chęć do zycia. Nie wiem czy to zadziała u którejś z was, ale ja juz 3 dzien nie wymiotowałam rano.
Jutro ide na Usg tak dla pewności ze brak mdłości nie jest wynikiem czegos niedobrego. Ale poza tym
Czuje sie ciązowo. Wiec mam nadzieje ze wszystko jest ok.
Spróbujcie.
 
reklama
No to mnie podnioslyscie na duchu :) a tak swoją droga to bierzecie jakieś witaminy ? Oprócz kwasu oczywiście. Jesli tak to jakie ? Mój lekarz odradził mi spożywanie zbyt wielu owoców dziennie i wogole soków świeżo wyciskanych. Zawsze myślałam ze wlasnie to owoce powinno jeść siebie ciazy... Czy spotykałyście sie z czymś takim? A i całkiem zabronił wszystkich czerwonych owoców
 
Do góry