reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

anncka gratuluje serduszka! mówiłam, ze będzie dobrze :)

Afrodyta obserwuj się, objawy które podałaś wydają się być normalne ale u każdej kobiety może być inaczej.
Ja sie dziś martwie bardzo bólem prawego jajnika... Przez cały dzien od czasu do czasu pobolewa, a teraz wieczorem mam wrażenie, że ból przybrał na sile... I promieniuje do nogi. No nic, czekam do jutra, jak ból nie minie to jade do lekarza.
 
reklama
Dziękuje dziewczyny myśle że chyba odpuszczę sobie rozjaśnianie włosów na blond i że zafarbuję sobie na jakiś jasny brązie :)

Ja teŻ czytałam że jeśli ból brzucha pobolewa raz na jakiś czas to dlatego że macica się rozciąga ale jeśli bóle są bardzo silne albo cię to bardzo niepokoi to idź lepiej do lekarza :?
 
Wioleta93, Niiikola ja rodziłam w Anglii więc gdybyście miały pytania chętnie odpowiem jak to było u mnie, dodam że teraz jestem w Polsce i to tu nie wiem jak co się odbywa ;)

anncka cieszę się :)

afrodyta jak się dziś czujesz ?
 
dzisiaj tak mi przyszło do głowy że może wczorajsze problemy z brzuchem mogły być spowodowane tym że jestem chora miałąm gorączke byłam osłabiona dosyć mocno .... mam zatkane zatoki i kaszel a lekarze mi tu nic nie mogą przepisać na to, mam być tylko na naturalnych antybiotykach takich jak syrop z cebuli czosnku i miodu bleee czy sałatki z cebulą i papryką .... jedynie co mge brać to połowe dawki paracetamolu i wode morską do nosa ale dzisiaj i tak już jeste ze mną dużo lepiej kontaktuje już i wkońcu moge oddychać przez nos ale katar jeszcze trzyma i delikatny kaszel
 
Hej dziewczyny

Afrodytka dobrze ze dzisiaj juz lepiej sie czyjeś :)

Dzisiaj mam wizytę na 12.30 proszę trzymajcie kciuki bo ani usnac nie mogłam i z rana spac tez juz nie mogłam dam Wam znac co i jak po wizycie a teraz juz lece milego i spokojnego dnia Wam życz ;))
 
reklama
Część . ..czytam Was i mam to samo raz tu kłuje raz tam pobolewa ale wszystko z umiarem więc to chyba normalne organizm sie przyzwyczaja.wczoraj był dla mnie jeden z najgorszych dni w pracy mdlilo mnie całe popoludnie i wieczór masakra dzis wolne odpoczywam.
weekend pracujacy:-(


Olciaaa trzymam kciuki
;-)Ja wizyta poniedziałek niech ten czas leci...
 
Do góry