reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Majowe Mamy 2016

Magicka ja też liczę, że przy nastepnej wizycie tj 24.11 maleństwo uchyli rąbka tajemnicy:D bo na to, że teraz w Polsce nie liczę, chociaz zawsze lepiej być mile zaszkoczonym, czyż nie?
 
reklama
Co prawda my nie z Poznania ale ponoc w Piotrze i Pawle maja prawdziwe(nie wiem czy prawda boninnych jie jadlam) poznańskie rogale i mo M wczoraj kupił wiec wlasnie spalaszowałam drugiego bo wczoraj tez jednego.

No wlasnie nikt mi na to tetno nie zwraca uwagi a u mnie to i 90 i 100 nawet. Cisnienie niskie tetno wysokie i tak cale zycie. Nigdy o tym nie wiedzialam po prostu dopiero przy badaniach takich rutynowych w pracy mi ppowiedzieli i zaczelam na to zwracac uwage, ale czyram ze w ciazy do 100 to nie ma sie co przejmowac. Cisnienie jest wazne.


U mnie na genetycznym lekarz powiedzial ze chlopak:)
Wlasnie siedze i gadam mojemu M o imionach i on tylko Krzys akceptowal a go troche Antkiem zainspurowalam,tylko nie wiem czy teraz nie za bardzo popularne imie.


Wizyte mam dopiero 23.11. Od kiedy do kiedy robi sie polowkowe?
 
Rogale różnie, przede wszystkim muszą mieć certyfikat. W Biedronkach mieli z Fawora i były smaczne moim zdaniem.

Połówkowe usg robi się między 18-22 tygodniem ciąży. Wizytę mamy w ten sam dzień :D
 
Te z Piotra i Pawła maja certyfikat, zreszta Puotr i Pawel jest chyba poznanska firma. Fakt dobre sa i nie oszukane, az ciezke od nadzienia.
 
Na prenatalnych byłam wg oceny wieku płodu 13 + 6 dni i płci nie potrafili określić, a robiłam w klinice uniwersyteckiej w Poznaniu (na Polnej) i sprzęt dobry jest. Może od dziecka zależy, a może od lekarza, który nie chce ryzykować reputacji w razie zmiany ;-) Nie wiem.
Idę w piątek na badanie prywatnie, bo moja w Luxmedzie lekarka chora, więc idę do takiego co prowadził mi jedną ciąże i sobie konsultuję jak potrzebuję sytuację. Ma wszelkie 3 D aparaty, to może coś zobaczy, bo to będzie 16 tydzień i 2 dni. Tylko na tym etapie, to i tak mało pewne , hm? osobiście chcę tę tajemną wiedzę posiąść, ale dzielić się z domownikami nie planuję, bo i tak kłótnie są w rodzeństwie, każdy chce inną płeć, a mąż raczej nie wytrzymałby z taką wiedzą - za duże psychiczne obciążenie dla niego ;-)


Co do rogali - to tak, te w Piotrze i Pawle są certyfikowane nawet jak ktoś w Wawie kupuje ;-) Idę na 14. 30 zobaczyć przemarsz św. Marcina i rogale z 2 punktów może przywiozę- zawsze sobie ranking oglądam, ale od Webera są sprawdzone i zawsze w czołówce, a teraz bym jeszcze ze 3 w Hotelu Rzymskim kupiła.
 
Basi89 też mam 24.11 wizyte :) Masz racje, jak nie teraz to kiedyś się ujawni. Ja do dziś nie wiem jak wytrwałam, ale z synem aż do rozwiązania nie wiedziałam, nie chciałam! :p Po prostu chciałam spr czy dobrą mam intuicje, czy co? Sama nie wiem-ale czułam w sobie chłopaka, no i jest :) Teraz nic nie czuje hahaha :p
kameleon mam męża i ojca o imieniu Krzysiek- moim zdaniem b.ładne imie męskie. Z imieniem dla chłopaka bede miec mega chyba problem, bo i ja i mój mężuś nie mam kompletnie "weny". A co do córki wciąż myślę czy ta Lilianna będzie spoko (w sensie do nazwiska) :D poczekam z wyborem i myśleniem chyba do poznania płci...
 
reklama
Do góry