reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Szyszunia:) ja jestem pierwsza w kwestii wagi:D nie wymiotowałam wcale, apetyt mam od początku drugiego miesiąca. Postawiłam na zdrowa dietę, ale kilo lecą:D przed ciąża ważyłam 47kg, teraz czyli w 15tc mam prawie plus 6:) bmi dalej pokazuje niedowagę ale plus 6 robi wrażenie:D
 
reklama
To ja schudłam 3kg i do tej pory mi ta waga stoi. Najśmieszniejsze, że nie wymiotowałam nic. Prawda jest taka, że apetytu nie mam za bardzo.. Czasami się zmuszam coś zjeść-choć rogala zjem zaraz z mega apetytem.. ;) będzie u mnie tak jak z synem, nagle brzuch wyskoczy ;) eee! Przytyje jeszcze ;)
 
Ja najpierw schudlam 2,5 ale odrobilam dopiro 1 kg przybobecnej wadze 54. Nie mam ochoty na slodycze ale apetyt msm caly czas i 5 posilkow dziennie nawet jak jestem glodna to i nocy.
My juz po obiadku - w koncu byly placki ziemniaczane z cukrem i rogal nz deser. I spacerek tez byl:)
 
U mnie od początku ciąży też waga spadła 3 kg. Ale podejrzewam, że teraz szybko nadrobię, bo mam większy apetyt..

U mnie też dziś na obiad placki ziemniaczane z sosikiem. A co do rogali to nie jadłam ;) w moim rejonie nie ma za bardzo takiego zwyczaju.
 
Szyszunia 5 kg, a nawet 5,5 jak dzisiaj widzę wagę po rogalach ;-) a jestem w 17 tygodniu (16 tydzień i 1 dzień)
 
reklama
Do góry