reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Nowy dzień i odnowa sprzątanie mnie czeka oszalec można..... a do tego juz od 2 dni bawię się w malowanie domku z tektury dla córki domek o wymiarach 1*1*1.5 i wszystko flamastrami robie bo zapach farby mnie na wymioty zbiera ... .Przynajmniej dzieci mają frajdę bo całymi dniami w tym domku siedzą i się w nim bawią
 
reklama
Czesc dziewczynki . Ja przed ciąża wazylam 58.5 a teraz 60.5 przy 168 wzrostu. Ale ja zawsze miałam tendencje do tycia i w igole pozbycia się nadmiaru tłuszczu ale wiecej niż 15 kg nie chciałabym przytyć :) u nas synek Filip albo Adaś chodź mi się Antoś podoba ale mój mąż mowi zdecydowanie nie a dziewczynka Lena chyba albo Weronika :)
 
Ostatnia edycja:
Hej hej :) Ja przy 164cm i 50kg przytyłam 0,3kg :) Ale dużo wymiotowałam.. I nadal wymiotuje, chociaż już trochę mniej. Jeśli chodzi o imiona to dziewczynka Ola lub Zuzia. Na chłopca nie mam pomysłu. Mąż proponował Kamil.
 
Tyle pieknych i ciekawych imion, naprawde ciezko bedzie sie zdecydowac na to jedno :)

Trzeba korzystac i bawic sie do woli, na sylwestra tez mam zamiar sie wyszalec, zobaczymy jak to bedzie :)
Na poczatku mialam okazje wyjsc ze znajomyni na miasto na imprezke.
Na miejscu nie moglam sie odnalesc.
Znajomi nie wiedzieli o dzidzi, ja nie potrafilam sie bawic. Caly czas mialam wrazenie, ze w tym tlumie moze ktos niechcacy mnie uderzyc w brzuch.
Takze domowki, spotkanie z rodzina ze znajomymi ok ale nie zadne duze imprezy.
 
Witam wszystkie mamusie ;)
Jestem tu nowa, zaglądałam czasem i postanowiłam do Was dołączyć ;) No to troszkę o sobie ;) Obecnie jestem w 16 tc (dziś zaczynam). termin zgodnie z usg mam na 2 maja. Co prawda dzidzia rośnie jakby szybciej niż ten termin, ale trzymamy się tej umownej daty :p Czuje się już w miarę ok, co prawda apetytu prawie w ogóle nie mam to tez z wagą stoję w miejscu :/ No i ciśnienie za niskie, kawy muszę pić.. Mam już jednego synka Adriana ;) ma 7lat, z nim ciąża przebiegała zupełnie inaczej niź teraz-zero mdłości, duże apetyty itp. Więc kto wie, czy aby nie inna płeć u mnie teraz "mieszka" ;) Mam do Was kochane pytanko. Posiadam raczej kwiatowe nazwisko-czy pasuje do niego kwiatowe imię? Bardzo nam się podoba imie Lilianna dla dziewczynki (dla chłopca dalej myślimy) ale nie wiem czy nie byłoby to zbyt "ciężkie" z nazwiskiem hehe.. Szukam inspiracji... Pozdrawiam :)
 
Moja bratowa skakala na bandzi będąc w ciąży ale ona o tym jeszcze niewiedzials dowiedziała się przez przypadek ze jest 5 miesiącu jak poszła na profilaktyczne badania ale dzidziusiowi nic nie było a skakala mniej wiecej w 4 miesiącu?.......

Normalnie miała krwawienia co miesiąc nie tyla ani innych objawów. normalnie była w szoku jak się dowiedziała a przez całą ciążę przybyła tylko 4 kg i brzucha wogule nie było widać jak założyła tunike
 
Evelina89 ja tez wybrałam sie ostatnio na koncert, bardzo chciałam zobaczyć Ostr. I powiem tak: Ostr prawdziwy kozak, ale klub pełny ludzi, aparat do dymu i brak możliwości "rozluźnienia się" piwkiem skutkowała moją dzikoscia i wyszukiwaniem zagrożeń na każdym kroku... Wiec już wiem ze zorganizowane imprezy wsród dużych grup ludzi nie są dla mnie:( przynajmniej teraz:D ale domówki wsród rodziny i najbliższych ok. Towarzystwo jest mega potrzebne!
 
Witam wszystkie mamusie ;)
Jestem tu nowa, zaglądałam czasem i postanowiłam do Was dołączyć ;) No to troszkę o sobie ;) Obecnie jestem w 16 tc (dziś zaczynam). termin zgodnie z usg mam na 2 maja. Co prawda dzidzia rośnie jakby szybciej niż ten termin, ale trzymamy się tej umownej daty :p Czuje się już w miarę ok, co prawda apetytu prawie w ogóle nie mam to tez z wagą stoję w miejscu :/ No i ciśnienie za niskie, kawy muszę pić.. Mam już jednego synka Adriana ;) ma 7lat, z nim ciąża przebiegała zupełnie inaczej niź teraz-zero mdłości, duże apetyty itp. Więc kto wie, czy aby nie inna płeć u mnie teraz "mieszka" ;) Mam do Was kochane pytanko. Posiadam raczej kwiatowe nazwisko-czy pasuje do niego kwiatowe imię? Bardzo nam się podoba imie Lilianna dla dziewczynki (dla chłopca dalej myślimy) ale nie wiem czy nie byłoby to zbyt "ciężkie" z nazwiskiem hehe.. Szukam inspiracji... Pozdrawiam :)
Hej, hej. Witaj u nas :) Ja też mam niskie ciśnienie, ale takie mam od zawsze, więc nie czuje się źle z takim. W szpitalu to się śmiały piguły, że jak ja mogę z takim ciśnieniem po świecie jeszcze chodzić.

Moja bratowa skakala na bandzi będąc w ciąży ale ona o tym jeszcze niewiedzials dowiedziała się przez przypadek ze jest 5 miesiącu jak poszła na profilaktyczne badania ale dzidziusiowi nic nie było a skakala mniej wiecej w 4 miesiącu?.......

Normalnie miała krwawienia co miesiąc nie tyla ani innych objawów. normalnie była w szoku jak się dowiedziała a przez całą ciążę przybyła tylko 4 kg i brzucha wogule nie było widać jak założyła tunike
Ja znam kobietę, co prawda po 7 ciążach, która w 8 ciąży miała płaski brzuch. Pewnego dnia pojawiła się z noworodkiem w domu i wszyscy w szoku byli :nerd:
Moja kumpela z pracy też miała krwawienia normalne i jednego dnia, kiedy tego "okresu" nie powinno być, zaczęła strasznie krwawić, pojechali do szpitala, lekarz ją bada i mówi: "no, nóżki są, rączki są, serduszko pięknie bije, z maluszkiem wszystko ok". A kumpela: "jakie k*rwa dziecko?"


A tak wgl to dzień dobry, wstałam, ogarnęłam się z lekka, śniadanie zjadłam. W nocy miałam koszmary, chyba ze dwa razy obudziłam się zlana zimnym potem i trzęsłam się z nerwów.
 
reklama
Witaj Magicka! Z om mam termin na ten sam dzien :) Rowniez mam synka z ktorym dobrze przeszlam cieze, teraz nie co gorszy start, wiec mam cicha nadzieje, ze to zasluga dziewuszki:) Lilianna to tez piekne imie.

Basia89 dokladnie tez jestem tego zdania!

Afrodyta92 Twoja bratowa to szczesciara. Malo, ze nie miala zadnych ciazowych dolegliwosci to jak tak pozno sie dowiedziala to szybciej jej zlecialo.
Chociaz przy nieplanowanych ciazach moze dokuczac wiecej obawow, bo wiadomo nie uwaza sie tak jak sie nie wie o dzidziusiu :)
 
Do góry