reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Cześć Kochane....Siedziałam na Polnej od 21:20 do 01:30 gdzie wiadomo samo badanie po takim czasie oczekiwania trwało aż 8min.Zbadał i zrobił usg lekarz zapytał pierwsze czy mam jakieś tabl.zapisane od prowadzącego ciąże ja mówię że nie a on kto prowadzi no i tyle.Podczas usg tak sie przyglądał na monitor i mówi no ciąża zagrożona proszę przez tydzień brać 3 tabl.duphaston i na kontrol do prowadzącego ciążę . Boże to było straszne jak nic nie mówił a potem....ah nerwy to mało powiedziane.Na wypisie mam tak:Usg FHR 181ud/minw jamie macicy echo zarodka dł 9+1 tcKosmówka niejednorodna.Dziewczyny zna któraś się trochę???Co z tą kosmówka??Jak ja mam leżeć spokojnie jak tak mało wiem wole gorzką prawdę niż się łudzić że jest ok.Nic nie bolało...samopoczucie ok no i proszę.Boje się strasznie czekałam na 7go a teraz czekam na 7go nerwowo.
 
reklama
Wydaję mi się ze może lozyso nie trzyma się dobrze i stąd plemienia ale ja bym wybrała się szybciej do lekarza
Też myśle że chodzi o to w późniejszym czasie łozysko teraz to kosmówka.Zalecił brac 3×po 1 duphaston dziennie i leżeć i po tygodniu kontrol u swojego lekarza.Nie wiem czy mam pójść wcześniej ale co to zmieni a przez tydzień może się wszystko unormuje dzięki tabletkom.Serduszko biło powinno w tym tyg.max 175 ud/min było trochę więcej...martwie się ale pozostaje czekać.
 
Szybsze tętno może być spowodowane np nieprawidlowosciami z łożyskiem wiec dlatego pewnie jest podwyższone ale skoro kazał brać leki i leżeć to tak zrób. Zero wysiłku łóżeczko ciepły kocyk i proszę się nam oszczędzać. My będziemy bardzo mocno trzymać za was kciuki . Musi być dobrze
 
happymamusia-bierz dufaston i nie martw się nic - bralam przy córci, bo kosmówka mi się odklejała. Zaznaczyłam wówczas lekarzowi, że na siłę nie ma co wbrew naturze podtrzymywać, ale to nie miało związku z płodem, tylko ja za dużo roboty miałam i syna ruchliwego. Córka wyrosła na tym dufastonie i jest wybitnie zdolna i zdrowa, tak więc bądź spokojna ;-) lekarza jakiegoś masz na stałe? z Polnej mogę Moszyńskiego z czystym sumieniem polecić
 
Gosia ja mialam ciążę obumarla w 8 dowiedziałam sie w 11 na wakacjach za granicą gdzie mialam zabieg i do Polski wracalam juz nie będąc w ciąży. Dla mnie np. Myśl o naturalnej selekcji pomaga, bo choć bardzo takie coś boli to ja jednak wolę tak niż urodzić bardzo uszkodzone genetycznie dziecko, które ma niewielkie szanse na przeżycie. To na pewno o wiele większy ból niz poronienie nawet z zabiegiem w 1 trym...

To na pewno masz rację. Ale też roniąc nie wiemy czy to była wina płodu czy matki, chociaż podejrzewam, że w większości płodu, bo genetyka jest bezpłatna na nfz po drugiej stracie a immunologia po 3.

Happymamusia najważniejsze, że dzieciątko żyje, tętno dziecko na tym etapie jest takie wysokie. A z kosmówką to nie wiem.
 
Happy odpoczywaj i dobrze, ze dostalas leki:tak:
Zaczyna mnie pęcherz bolec i to zas jakas infekcja - ph miałam ostatnio za wysokie:wściekła/y:nie wiem tez czy jakas infekcja pochwy się nie przyblakala:wściekła/y:wszystko przez te przeziębienie - ale jak lezec przy 5 latce?w domu tez trzeba zrobic:sorry:
 
reklama
Chodze prywatnie do dr. Serafina - znalazłam go przez znanego lekarza i mogę z czystym sumieniem polecić bo to najlepszy gin jakiego miałam do tej pory:tak:za wizyty tez nie zdziera a to ważne jak chodzisz średnio co 3 tyg:tak: na nfz jestem zrazona z poprzedniej ciąży...do brackiej ogolnie przynależę i robie tam wszelkie badania:tak:
 
Do góry