reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Edziorka po co tyle dat. Jest wątek na początku z planowana data porodu.
Najważniejsze jest data urodzin, waga, wzost, rodzaj porodu i imię dziecka :).

Dzień dobry w ogóle. Udało mi się wstać do przedszkola. Właśnie jedziemy autobusem.


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
GosiaLew owszem jest wątek, ale tak to przynajmniej będzie wszystko w jednym miejscu. To jest tylko propozycja. Z drugiej strony ja wiem czy rodzaj porodu jest taki ważny...?
 
Dziewczyny zastanówcie się co byście chciały podawać w tym nowym wątku. I pamiętajcie, że on jest otwarty, nie każda może chcieć publicznie podawać rodzaj porodu i inne takie szczegóły. Może skupmy się na najważniejszych ogólnych informacjach. A jak ktoś będzie chciał szczegółowo wszystko opisywać to założę drugi wątek na zamkniętym.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokladnie ja bym proponowala, data planowana a faktyczna data porodu, godzina, waga malucha,wzrost, plec, imie. Takie podstawowe informacje. O reszcie bedziemy dowiadywac sie z opisow mam na zamknietym :) takie moje zdanie.
 
Hej dziewczyny! Ale mam dziś powera, normalnie mnie roznosi robię po dwie rzeczy na raz. wieczorem albo padnę albo na izbie wyląduję jak tak dalej pójdzie.
Pogoda piękna może nie za ciepło ale słońce świeci. A u mnie wystarczy jak jest słońce to od razu humor jest.
Myślę że w wypakowanych wystarczy podać: datę porodu, tydzień ciąży, wagę i długość dziecka i punkty.
A mogę prosić o dopisanie do zamkniętego.
 
reklama
Właśnie wróciłam do domu.
Tirli
w słońcu jest super ciepło, aż mi się miło szło pieszo pod górkę u mnie. Moze masz takiego powera przedporodowego.

Byłam u położnych zachwycały się moim brzuszkiem, bo bez rozstępów, zmierzyły mi ciśnienie, posłuchałyśmy serduszka i chyba godzinę ogólnie sobie rozmawiałyśmy.

Byłam w rossmanie, mają dużo rzeczy w promocji z babydream. Kupiłam w końcu krem z filtrem tez babydream, mają napisane, ze jest nawet dla osób z azs wiec mogę też testować na starszym synu.

Jesli podajemy, jak ktoś chce się zgodzić, planowaną datę porodu to bez sensu jest wtedy podawać tydzień ciąży.
 
Do góry