reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja się właśnie dowiedziałam że moj nowy szef (zmienił mi się podczas mojego zwolnienia) ma problem z tym że byłam na dwóch macierzyńskich i powiedział że mnie zwolni..powiedział to co prawda po pijaku, ale i tak słabo.
Ja na szczęście mam mamę na rencie i zajmowała się już Majka jak wróciłam do pracy i Mikim też pewnie się zajmie.
 
reklama
Efka współczuję szefa. Oby odpuścił.

Asiaf ja żłobek odpuszczę głównie ze względu na nieszczepienie. Poza tym ryzyko tych wszystkich rotawirusow w tym wieku jest dla mnie zastraszajace. A to szczepienie na pewno nie wchodzi w grę. Zbyt wielu pediatrów mówiło mi o jego bezsensownosci w zdarzeniu z wieloscia mutacji tych "sraczek "
 
Czy Wasze dzieciaki też już się podnoszą do siadania ? wczoraj zauważyłam, że jak siedzi w nosidełku samochodowym to ciągle usiłuje się podnieść. Dziś chwyciłam go za rączki, a ten skubaniec usiadł! poza tym wydłużają mu się przerwy między karmieniami i potrafi nie jeść ponad 4h i nawet nie marudzi. Ile razy jedzą Wasze dzieci w ciągu doby? mój je ok 6 razy.
 
Ja też od kilku dni widzę chęci siadania. W lezaczku w ogóle nie chce siedzieć bo się tylko drze jak jest przypieta pasami. Jak kładę się na plecach i zginął nogi i kładę sobie ją na kolanach by się opierała jak w lezaczku to od razu łapie moje ręce, podciaga się i siada. Leżąc na plecach tez próbuje choć tak jeszcze jej nie pozwalam.
Z jedzeniem różnie. W ciągu dnia czasem tylko 4 karmienia choć częściej 5, ale niestety w nocy budzi się na cykl 3 razy ! Nie liczę ile razy dodatkowo budzi się z płaczem ; (
Ale mam nadzieję że z każdym tygodniem będzie to szło ku lepszemu.
Od niedzieli zaczynam z marchewką. A Wy juz podajecie?
 
Ja nic nie podaje poki co...wychodzę z założenia + wytyczne żywienia dziecka na mleku "cyckowym"...i czekam do 6 msc.No chyba ze wczesniej okaze sie ze cis z wagą nie tak,to zacznę wprowadzać
 
reklama
Mikołaj je co 3 godziny, rzadziej nie ma opcji, czasem częściej chce. Dziwna sprawa- zaczął się sam uderzać rączką w główkę podczas jedzenia, nie zawsze, ale czasem tak robi. Do siadania też się zbiera, ale najlepsze jak go położe na macie na plecach to za chwilę jest na brzuchu w innym miejscu przekręcony o 180 stopni. Ja czekam z rozszerzaniem aż skończy 6 miesięcy. Majce dałam jak skończyła 5 i wszystko jej szkodziło, nawet po ziemniaku krostki jej wyskoczyły. Odstawiłam i spróbowałam jak miała już pół roku i wszystko było ok, na nic nie dostała uczulenia.
 
Do góry