reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dziewczyny, od banana do bycia na brzuchu już niedaleko :-)

amazonka, 20 cm, ale wynik! mój ledwo ponad 5! jak Ty nadążasz z ciuchami ? :-D

Maja, u mnie też w ciągu jednego dnia Mały zaczął bawić się grzechotką jak tamburynem :-)

Migotka, nieźle, kilo więcej niż my!

A ja właśnie przerobiłam Killera Chodakowskiej! Zdycham! Ale jakie to cudne uczucie :-) Polecam!
 
reklama
Corrine super że cwiczysz caly czas ☺ja kompletnie po wakacjach przestalam ćwiczyć ale postanowienie mam że if poniedziałku wracam do ćwiczeń no i planje z malym chodzic na cwiczenia mam z dziecmi ☺a u u mnie dziś maly spał do 4 ☺więc nie narzekam
 
Migotka, powodzenia :-) mam nadzieję, że uda Ci się zmobilizować :-) ja nie postanawiam sobie nigdy niczego "od poniedziałku" bo nigdy nie wiadomo, który to poniedziałek będzie ;-) czasem działam pod wpływem impulsu, mam chwilę wolnego i nagle ubieram buty, biorę matę i ćwiczę :-) ostatnio ćwiczę z Małym, on leży obok na swojej macie i gapi się na mnie niesamowicie, w stylu: "Mama, co Ty wyprawiasz?" :-) a gdzie planujesz chodzić na zajęcia z dzieckiem ? ja mam zamiar iść na basen z Małym :-)
 
Wyjmuje z szafy dokłąam do młodego i pakuje :-D

no starszak też rósł duuuzo wolniej.

ja nie ćwicze mam sukienke i wesele 3 października:eek: i nie będe jej przerabiać. :-D. Chociaz jak zrobiłam metamorfoze 21 z piłka trzy dni mnie nogi bolały:-D
 
Corrine niestety mało co znalazlam wybiorę sie do Koali lub do Laloba ,muszę sprawdzić jak z komunikacją, gdzie lepiej będzie mi dojechać MPK chyba,że znajdę coś bliżej.A co do basenu też się wybieramy na Koronę z małym ale najpierw muszę go zaszczepić bo jeszcze nie szczepilam...Ja muszę się odpowiednio nastawić i zorganizować dlatego wiem,że poniedziałek bedzie ok...a przynajmniej taką mam nadzieję. Umnie najgorszy pierwszy raz a potem już leci i uzależniające są te ćwiczenua ,zmēczenie ...poniedziałek bedzie mój
 
Corrine, Migotka podziwiam wasze samozaparcie, ja w wolnej chwili nawet nie myślę o dodatkowym ruchu. A powinnam. Mimo iż wróciłam do wagi dokładnie sprzed ciąży to jakieś 7 kg powinnam jeszcze zrzucić.

Amazonka moja coraz jest aktualnie na rozmiarze 68 choć zależy jaka firma ciuchów, bo niektóre juz lekko za krótkie a inne 62 jeszcze wiszą. Urodziła się 57 i nosila przez 1,5 miesiąca rozm 56 wiec obecna zmiana jest znaczna.

Ja dziś dowiedziałam się że zdałam egzamin na doktorat i zaczynam od października. Trochę się boje odstawienia od córki bo jestem z nią dzień i noc, przez większość czasu tylko ja sama. Ale pewnie będzie to z korzyścią dla nas obu.
 
Maja gratulacje!!!☺dasz radę chociaż na początku prwnie będzie ciężko. ..starszego synka zostawiłam w domu jak mial 5 miesięcy ale mam wrażenie że ja to zniosłam gorzej niż on.Dla niego kryzys był jak mial niecały rok chyba jak wychodziłam był płacz, krzyk itp. Ciężko generalnie ale daliśmy radę ☺teraz też bardziej przezywam Jego pierwszą klasę niż on sam. Głowa do góry szybko pogodzisz macierzynstwo z doktoratem ,zobaczysz☺
 
Bo kolo roku dzieci przechodzą lęk separacyjny dlatego ja młodego do żłobka planuje oddać jak bedzia miał 7-8 miesięcy.
 
reklama
Ja zapisalam malego do 6 chyba żłobków tylko w tym roku napewno sie nie dostanie ....więc też bedzie niania u mnie a od wrzesnia mam nadzieję żłobek .Albo niania zostanie...pozyjemy zobaczymy jak się wszysyko poukłada ☺
 
Do góry