reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Ja zamierzam rozszerzac dietę wcześniej już przed ukończeniem 6 miesiąca. Kilka lat temu były inne wytyczne niż teraz

Dokładnie 6 lat temu mówili od 6 miesiąca u zaczynać od jabłka marchewki i powoli wprowadzać inne produkty. Teraz mówią od 4 miesiąca i ostatnio słyszałam, że nie ma wytycznych od jakiego pokarmu zacząć ,oczywiście mówimy o produktach niewzdymających. Też planuję podawać inne jedzonko po 4 miesiącu zobaczymy z jakim skutkiem. My jesteśmy po wakacjach ,młody codziennie leżał na plaży pod parasolem i za parawanem także wszystko super oprócz jedzenia.Asiaf doskonale Cię rozumiem mój też na wieczór nie dojada i generalnie po ostatnim skoku moja laktacja trochę padła.
Co do zielonych sluzowatych kupek to maly miał kilka razy tylko ale starszy zawsze mial takie brzydkie i dostawał probiotyki i wtedy bylo ok ale wystarczyło że kilka dni Mu nie podałam i problem wracał. Alergikiem nie jest ale ma do dziś problemy z brzuchem ,z jelitami od kiedy jest na diecie bezlaktozowej jest lepiej a podejrzenia o celiakie też miał ale na szczęście mu nie wyszlo.
 
Migotka a szczepilas go na rotawirusa?
Moj maz tez ma taka bide w układzie pokarmowym. Byle wirusek on juz na kiblu siedzi, boli go brzuch. Łatwo łapie helikobaktera i odrazu wrzody zaczynają się robic. Tak wiec tez ma florę bakteryjna wujalowiona. Teraz ostsnio trochę lepiej ale nie wiem od czego może od tego ze od dawna nie brał antybiotyku czy mocnych leków bo tylko wit C się leczy.
 
Ja szczepilam na rotawirusy... Dziś właśnie mial drugą dawkę. Zmartwilam się jedmak,bo dostał skierowanie do lek
rehab.bo nie trzyma glowki lezac na brzuchu...Wcześniej cos podnosil,a teraz wcale
 
Nie szczepilam żadnego zresztą z malym jeszcze nie bylam na zadnym szczepieniu.u nas probiotyki na szczescie pomagają , o helikobakter tez mial podejrzenie jak robilam mu test oddechowy z laktuloza i mial przekroczone normy od pierwszego dmuchniecia☺zrobilam badanie i nie wyszlo nic.nie sądzę, żeby leczenie wotaminą c mialo takie skutki a probiotyki może jakieś pomogą?
 
To źle Cię zrozumiałam ☺też myślę że odstawienie innych leków zaszkodzić nie może ☺ a z innej beczki maly zaczyna sie buntowac w gondoli a chcialabym żeby jezdzil w niej jak najdłużej sie da ale gdyby sie nie udalo wiadomo spacerowka i na plasko prawie ale lepsza zwykla czy ta kubelkowa?
 
Dla takich maluchów lepsza kubelkowa. Ja niestety mam zwykłą i jak musiałam córkę przestawić (bo przekręcała się na brzuch i wstawała), a jeszcze nie siedziała dobrze, to zsuwała mi się.
 
Ogólnie nie lubię kubelkowych. W normalnej jak zapniesz w pasy to się nie przekreci a może być prawie płasko
 
reklama
Ja szczepilam na rotawirusy... Dziś właśnie mial drugą dawkę. Zmartwilam się jedmak,bo dostał skierowanie do lek
rehab.bo nie trzyma glowki lezac na brzuchu...Wcześniej cos podnosil,a teraz wcale

Nic się nie przejmuj główką, jeżeli będziecie ćwiczyć to synek nadrobi zaleglosci. My cwiczymy już 1,5 m- ca i efekty są wspaniałe. Synek już dogonił rówieśników.
Byliśmy dzis do szczepienia. Pisałam kiedyś, że mój królewicz to chudzina - waży 6 kg (14 tyg) i jest długi na 66 cm.
 
Do góry