reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
hej
pisłam u Was dawno dawno temu, później tylko podczytywałam :) Mój Feliks urodził się 20 maja :) Jest mega grzecznym dzieckiem. Dziś bylismy na kolejnym szczepieniu i dostaliśmy skierowanie na morfologie i poziom żelaza. Co do morfologi jest ok-choć na granicach niektóre pozycje. Żelazo poniżej normy-czekam na wizyte w poniedziałek i decyzje pediatry czy coś małemu podawać. Czytałam o anemii fizjologicznej,mysle że u niego własnie taka jest-z córą miałam to samo tylko wcześniej pierwsze badanie w tym kierunku zrobiłam w 6 miesiacu a nie 3 ;/ Myśle już o podawaniu malemu marchewki-nawet wyliczylam ze bedzie to we wrzesniu ... jednak widze ,że wytyczne co do karmienia piersią i urozmaicania diety sie zmieniły-i przy karmieniu piersią dopiero od 6 miesiąca. Myslałyście już o tym?
 
Kasiol. .. hmm...mi położna powiedziała ze pod koniec czwartego mam podawać gluten a od piątego marchew. Więc nie wiem jak to w końcu jest.
 
Corine
Nie to super
Nie ma się czym martwić
Ja dziś idę ze swoją to zobaczę czy też juz trochę mniej przybiera :)

Maja86
moje kolezanki jak juz jest 4 miesiąc podają marchew
Ja tez dam ale po kilka łyżeczek nie cały słoik
sama misisz zobaczyć czy dziecko będzie chciało

Ale wczoraj po basenie byłam schłodzona i po umyciu się wzięłam małąsi karmienia to jadła prawie 40 min !! Czyli to jednak ta temperatura.

A wiecorem mielośmy przygodę z windą. Przez 40 min z całą rodziną czekaliśmy na naprawienie windy. Strasznie sie baliśmy , koszmar. Brakowało powierza , wody masakra. Nigdy wiecej windy[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Coriinne wagowo podobnie tylko jesteśmy sporo dłużsi ;p i mój młodszy ;p

Ja starszaka karmiłąm 6 misięcy cycem tylko, i Igora tez tak zamierzam karmić , tym bardziej że ładnie przybiera. Nie rozumiem czemu mamom tak sie spieszy się do dokarmiania dzieci. mi wychodzi że mały w styczniu spróbuje coś nowego ;p


w tych wkładkach Johansona nie czuc ode mnie mlekiem nawet w tych upałach. a swoja drogą ciekawe kiedy to minie, bo nie pamiętam.
 
Ostatnia edycja:
U nas gorzej jest ze spaniem. Już było tak że zasypial po 21 i wstawał ociszęk 4-4.30. Od tygodnia wstaje ok 2, a dziś w nocy zaczął się chyba jakiś skok rozwojowy (kończy się nam właśnie 14 tydzień), bo co 2 godziny wstaje na jedzenie. Jutro mamy drugą dawkę szczepienia, znowu będzie płakał- nie lubię tego :(
 
Efka27 trzymaj się! Oby ten skok nie był taki długi jak wszędzie piszą. U mnie dopiero 12 tydzień i skok powoli mija. Apogeum było w sobotę. Pobudka o 3 w nocy i przez CAŁY dzień krzyk, płacz , lulanie... myślałam że nie wyrobie.
Dziś na poczcie odebrałam przesyłkę z woombie, jednak zdecydowałam się spróbować, i mam nadzieje na troszkę spokojniejszy sen w nocy. Nawet nie chodzi mi o częstotliwość karmienia ale o to by się pomiędzy nimi nie budziła z płaczem jak zazwyczaj.
 
Nie było najgorszej, oprócz tego że się budził i chciał jeść to nie płakał bardzo i potem od razu zasypiał. Dziś byliśmy na szczepieniu, druga dawka, ale przełożyła nam pediatra o tydzień bo Mikołaj od dwóch dni trochę kicha. Dostaliśmy też skierowanie do chirurga w instytucie matki i dziecka żeby obejrzał naczyniaka na główce.
 
A naczyniaka ma od początku od porodu czy pojawił się później?
Dobrze ze przełożyli szczepienie, lepiej poczekać na wzmocnienie organizmu.
 
reklama
Naczyniaka ma od urodzenia, na czubku głowy. Powiedziała że raczej nic z tym nie robią, bo wchłania się w ciągu roku, ale dla spokoju żeby zobaczył to chirurg.
 
Do góry