reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Jak dla kobiety to jedyne źródło dochodu to prze******... Bo skoro ZUS może się spoźbiac miesiąc z wypłata to za co żyć przez ten miesiąc ??
 
Asiaf no dokładnie tak... Za co taka osoba ma żyć... A wcale się nie spieszą z wypłacaniem, do 30 dni mają czas... Mnie to wpienia, jakby nie mogli traktować małych firm tak, jak dużych, że to pracodawca wypłaca i się rozlicza z ZUSem :-/
 
Po wizycie wrażenia w miarę pozytywne. Polowkowe zaliczone, wszystko ok, synek potwierdzony, wg usg 20 tc.
Szyjka troszkę dluzsza 30 mm. Szew trzyma. Leki bez zmian. Teraz zbliża się najgorszy czas dla mnie. Właśnie teraz zaczęło się coś dziać gdy Straciłam mojego pierwszego synka. Oby przetrwać do końca lutego, później będę trochę spokojniejsza. Psychicznie jestem juz mocno zmęczona... Nawet Świąt już mi się nie chce...

Najważniejsze że szew trzyma, szyjka nawet dłuższa. Tego się trzymaj! Myślałam o Tobie. U mnie też forma psychiczna słaba
 
KARENM- objawy były Bardo błahe. Dziwne Uczucie tam na dole. Jakby parcie delikatne nie bolesne i większa ilość wodnistej Wydzieliny. Żadnych boli czy Skurczy. Dlatego to był taki szok. Samej Ciężko Sprawdzić szyjkę bo czasem jest Wyżej czasem niżej i jedynie usg daje miarodajne dane. Zwłaszcza gdy mowa o rozwarciu wewnwtrznym ktoego nie da się sprawdzić w badaniu palpacyjnym.

Dziewczyny Bardzo Dziękuję za wsparcie i apeluje do Was żebyście w okolicach 20-24 tc domagały się choć raz usg szyjki, to trwa minutę a może zapobiec tragedii.
 
Asiaf no dokładnie tak... Za co taka osoba ma żyć... A wcale się nie spieszą z wypłacaniem, do 30 dni mają czas... Mnie to wpienia, jakby nie mogli traktować małych firm tak, jak dużych, że to pracodawca wypłaca i się rozlicza z ZUSem :-/

Akurat to rozumiem bo może się okazać ze pracodawca musiał by więcej zapłacić pracownikowi na L4 niż odprowadzić do zusu i wtedy pracodawca jest stratny w danym miesiącu. Nie karzdy pracodawca by to udźwignal.
 
Moj ogląda szyjkę za każdym razem nie dowcipnie ale normalnie głowica jeździ i sprawdza czy się nie skraca.
 
reklama
Do góry