reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Wczoraj poczułam pierwszy,wyraźny ruch-"bulgot" mojego Baby ;-) który powtórzył się jeszcze później pare razy.Niesamowite uczucie ;-) Dziś już też daje o sobie znać...hmmm chyba Maja,bo lekarz na wizycie 27 listopada stwierdził, że nic "grubego" między nogami nie widzi,ale to nic pewnego...Jak będzie najprawdodobnie Maja czy Madzia to super,jak Mieszko czy Mikołaj też super...Brzuszek się już wypina coraz mocniej,waga w górę...
 
Mi wyszły kryształki w moczu i ślad krwi, ale lekarz uznał, że na razie to zostawiamy, jak jest.
Zobaczymy przy następnym badaniu, co dalej,
 
Oki to moja 340gramowa Oliwia
ImageUploadedByForum BabyBoom1419008684.682869.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419008684.682869.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419008684.682869.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Do góry