reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

kropeczka uśmiałam się ;) nie obraź się!!!

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i córeczek. Będą małe księżniczki :) Ja jeszcze siedzę w kuchni,czekam aż ciasto będzie gotowe do wyjścia z piekarnika. Pierwszy raz piekę ciasto za $ do kafejki i mam nadzieję, że wyjdzie!
 
reklama
Wiesz nie mam pojecia. Ja w tej drugiej firmie niebpopracowalm zbyt dlugo bo od września. I sadze ze tu jest problem bo chca mi zazucic ze nie pracowalam tam wcale albo ze zatrudnilam sie specjalnie tyle ze ja jeszcze wtedy nie wiedzialm ze jestem w ciazy.
 
I niby krotko pracowalam ale tak naprawde wiekszosc tej pracy to byla on-line wiec dalej cos tam robie dla tego hotelu. Tylko do tego sie nie moge przyznac bo przeciez jestem na L4
 
Dobrze ze ta wizyta jest pp wizycie i gina bo bym ich tam zjadla w nerwach a ze gina mam 3 to bede wzglednie spokojna :)
 
Ja pierdziele normalnie jaja jakies, dwie godziny sie produkowalam, czytalam pisalam, dotrwalam do ostatniej strony zadowolona klikam dodaj i co wyskoczyl jakis komunikat i wszystko zniknelo, chcialabym zlozyc reklamacje!

Ale.sie wkurzylam, w skrocie najlepszego z okazji imienin, gratuluje udanych wizyt, powodzenia na dalszych i witam nowe mamy
 
Asiaf nie stresuj się i nie denerwuj nie ma sensu:)
Bozka no to ciekawie ja jeszcze nie mialam na szczęście takiej akcji bo tel bym chyba o ścianę rzuciła:D
 
Ja tak mam najczęściej na lapku gdy piszę a długimi szponami hacze o inne klawisze... No przynajmniej raz dziennie usunę sobie tekst, bo moje pazury naciskają jakiś skrót klawiszowy:-(
I jeszcze nie rozgryzlam jaki :-D
 
Witam sie z ranaja tez tak mam ze pisze i h** bombki strzelił i sie kasuje wiadomosc nie wiadomo czemu, mam ochote wtedy rozwalic telefon.Dzis wstalam z pulsujacym bolem glowy no masakra jakas :-\
 
reklama
No mnie troche trafilo, w jeden dzien nie chidzilo mi forum, potem dwa dni pracowalam, wchodze a tu tyle nadrabiania, mialam nadrobic w poniedzialek, ale przyjechala ciotka w odwiedziny i tak jakos zeszlo, wczoraj bylam z malym na wynikach, przy okazji zrobilam sobie morfologie, wieczorem patrze a tam chyba 60 stron do nadrobienia, ale nic ambitnie wzielam sie za nadrabianie i odpisywanie, noz kuzwa dodaje i nie ma, nie chcialo mi sie wierzyc ze nie dodalo ale niestety, moje wypociny poszly...

Na pewno pisalam o goleniu ze mnie w szpitalu golili normalna i polozna mowila ze zawsze gola bo samym nam ciezko dobrze ogolic miejsce ciecia

Ja do obdarowania na swieta mam 6 dzieci, plus dwojk przed swietami ma urodziny a druga dwojka ma po swietach, uwielbiam ten czas i wydawanie tyle kasy na prezenty, tym bardziej ze ta 4 nigdy nie szanowala zabawek jak dostawali, jeszcze nie zdazylam wyjsc a juz byly zepsute, od dwoch lat daje im ubrania i przy najmniej one zadowolone bo inaczej nie maja nowych rzeczy i ja bo nie boli brak szacunku

Z nowosci jeszcze u mnie to w niedziele caly dzien spinal mi sie brzuch, takze rezygnuje z pracy w sobote, na razie poki dam rade to pozostane przy niedzielach, ale nic na sile, jak juz bede czula ze jest za ciezko to pass. No i zrobilam morfologie i jest tam cos z czym nie spotkalam sie do tej pory, pozniej wam napisze, moze wy bedziecie wiedziec co to

W domu mam chorego chlopa, takze czekam czy mnie z malym cos nie zlapie dzieki zyczliwosci m
To tak w duzym skrocie co pisalam, bo juz noe bede odnosic sie do waszych postow

Milego dzionka zycze
 
Do góry